Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Misselling jak udowodnić? Obligacje GetBack

#11

A co napisałaś w reklamacji? Jest wiele miejsc w internecie gdzie ludzie wymieniają się wzorami reklamacji ale zasadniczo jeszcze nie słyszałam aby jakaś została uznana tak więc chyba nie ma znaczenia co tam napiszesz bo oni po prostu nie uznają reklamacji a co więcej długo je rozpatrują aby zyskać na czasie. Jest wiele grup gdzie ludzie się wspierają więc musisz tam poszukać. Jest o duża wiedza i jest ona dostępna ale trzeba posiedziedz sporo godzin przy komputerze.
Odpowiedz
#12

Nie mam na to czasu a przede wszystkim siły bardzo mnie przytłoczyła ta sytuacja
Odpowiedz
#13

Rozumiem, jest jeszcze opcja zlecenia sprawy prawnikowi ale raz, że to kosztuje a dwa że jest tylko kilka kancelarii które znają się na tych sprawach i raczej większość jest teraz zawalona spawami
Odpowiedz
#14

Na prawnika mnie nie stać wszystkie moje oszczędności są w Getbacku Sad
Odpowiedz
#15

Noble Bank. Wyraznie mowilem doradcy, ze nie chce zadnych ryzykownych instrumentow i chce miec ochrone kapitalu. I wcisnal mi ten zasrany zlodziejski Getnack. A teraz bank glupa rżnie i mowi, ze o wszysykim rzetelnie informowali. Bada kretaczy i zlodziei. Banksterska mafia...

Chcę wynająć prawnika do tej sprawy bo też nie mam już siły ale im nie odpuszczę - do których prawników chodzicie?
Odpowiedz
#16

No dobra ale jak udowodnicie ten misseling? LB chce ode mnie dowody na to, że doradca w rozmowie podczas sprzedaży GBK potwierdzał, że inwestycja w obligacje jest bezpieczna z gwarancją zwrotu kapitału i odsetek. A skąd kurcza mam im to wziąć - przecież nie nagrywałem rozmowy (choć teraz żałuję)- przecież miałem do czynienia z instytucją publicznego zaufania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości