Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GLIWICE ADWOKAT OPINIE

#1

KTÓRY ADWOKAT W GLIWICACH JEST DOBRY?
Odpowiedz
#2

trafiłam tutaj bo też chyba będę potrzebowała najlepszego w Gliwicach adwokata do rozwodu. Myśłałam, że sobie poradzę bez bo mam dowody itd ale mój jeszcze mąż twierdzi ze nie mogę użyć nagrań z telefonu w sprawiach .. Bo tak mu powiedział jego adwokat, ze będą one użyte tylko przeciwko mnie bo on nie wyrażał zgody na nagrywanie rozmów.. 2 czy jesli sprawa rozwodowa jest nadana w Częstochowie to czy jego adwokat może ja przenieść do sadu w Gliwicach bo to region jego zamieszkania a Częstochowa mój region i do Częstochowy ja kierowałam pozew. Ktos cóś??
Odpowiedz
#3

Właściwym sądem jest ten, w którego okręgu ostatnio wspólnie mieszkaliście. Jeśli to była Częstochowa, to Sąd Okręgowy w Częstochowie. Jeśli Gliwice - to Sąd Okręgowy w Gliwicach. Jeżeli żadne z Was nie mieszka już tam gdzie ostatnio wspólnie mieszkaliście, to właściwy jest sąd w okręgu którego mieszka pozwany.Najlepszy adwokat do rozwodów na Śląsku adw. Sosnowski - Kancelaria w Gliwicach

Odpowiedz
#4

Mieszkalam z nim w Zabrzu ale od 6 miesiecy nie mieszkam nigdy nawet tam nie bylam zameldowana, moga przeniesc wiec do Gliwic?

Słyszałam właśnie bardzo dobre opinie o tej kancelarii ale czy nie jest ona droga czasem? Nie planowałam adwokata, mam ograniczony budżet
Odpowiedz
#5

Zameldowanie nie jest istotne, ważne gdzie naprawdę razem mieszkaliście. Sąd może wydać postanowienie o przekazaniu sprawy według właściwości jeśli ustali że żadne z was tam już nie mieszka.

Trudno mi powiedzieć jak obcenie się cenią, chyba wszystkie dobre kancelarie ceny mają zbliżone ale dokładych informacji na ten temat na chwilę obecną nie mam.
Odpowiedz
#6

Potwierdzam także słyszałem bardzo dobre opinie o kancelarii Sosnowskiego. Nie oszczędzaj na prawniku. No chyba, że rzuca jakaś kosmiczną cene.  A co to nagrywać nie można?
Odpowiedz
#7

nagrywanie bez zgody jest karalne .
Odpowiedz
#8

Jest karalne, ale zanim dowod zostanie dopuszczony, trza poinformowac ze nie wyraza sie zgody, co sad moze odwalic a samo nagranie przyjac jako dowod
Odpowiedz
#9

Bzdura. Moje nagrania dopuszczono w formie stenogramów. Nikt mnie nie pytał o żadne zgody.
Odpowiedz
#10

Teść nagrywał, na moje słowa że nie wyrażam zgody, policja stojąca obok stwierdziła że może... Umieszczenie w sieci jest karalne, natomiast nagrywanie nie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości