Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Zabrze - Śląsk

#11

Mi też się przyznał przez messengera ale teraz wszystkiemu zaprzecza i chce wszystko zwalić na mnie
Odpowiedz
#12

Polecam wam wybrać dobrego adwokata i na tym nie oszczędzać. Ja dzięki temu sprawę przeszłam bardzo mozna powiedzieć płynnie
U mnie było podobnie na 1 rozprawie przyznał się, że z jego winy jednak sąd przystał na zeznania świadków. Z rozprawy na rozprawę zmienił zadanie, że to moja wina. Sąd orzekł rozwód z jego winy. Odwołał się. Sprawa wróciła do ponownego rozpatrzenia, dalej upierał się przy mojej winie - dopiero wtedy wyrzuciłam moje dowody: zdjęcia, nagrania, wyciągi z banku, zeznania detektywa. Sąd drugi raz orzekł rozwód z jego winy - dureń tylko idiotę z siebie zrobił.
Odpowiedz
#13

Czyli w sprawie o rozwód nie przedstawia się wszystkich dowodów na raz? Też mnie czeka sprawa z orzekaniem o winie ale ze względu na męża alkoholika i przemoc
Odpowiedz
#14

Nie na raty, ale wiesz każda sprawa jest inna. Tak jak mówie najlepiej poszukaj dobrego adwokata od spraw rodzinnych u siebie i to skonsultuj
Odpowiedz
#15

Musisz przygotować się na wszystko ; ( mój ex , próbował zrobić ze mnie dziwkę,pijaczke i boksera męskiego. 1,5 roku i 7 rozpraw !!! Rozwód z jego winy. Sąd nie uwierzył w jego brednie. MORAŁ tej historii Smile Smile Wolna szczęśliwa rozwódka ,a ex ? No cóż kochanka została żoną hi hi, mają roczną córkę i w marcu kolejne. Cóż mogę dodać Smile Dziękuję mu za wolność Smile życzę uzdolnionych dzieci Wink żeby pokończyly studia ( tak jak i nasza wspólna corka ,dwa lata temu została dzięki mnie mgr ) niech tyra na nie do 75 lat hihihi bo tyle będzie miał jak się wykształcą.
Odpowiedz
#16

Po 2 latach rozwod z winy exsa. Piszecie ze podawalyscie na świadka kochanki męża, u mnie było odwrotnie , jego nowa partnerka (moja była przyjaciółka) świadkowała z jego strony oczerniając mnie niemiłosiernie, przetrwałam to choć bolało, sąd (apelacyjny )nie dał wiary jej słowom gdyż jak zaznaczył : świadek jest w związku z pozwanym i jego zaznania nie są obiektywne.

Poza tym wszystko też zależy jak wasz adwokat poprowadzi sprawę - oni zasadniczo wiedzą jak to zrobić jak przychodzi dany świadek.
Odpowiedz
#17

(03-31-2018, )Gorsiaczek napisał(a):  Po 2 latach rozwod z winy exsa. Piszecie ze podawalyscie na świadka kochanki męża, u mnie było odwrotnie , jego nowa partnerka (moja była przyjaciółka) świadkowała z jego strony oczerniając mnie niemiłosiernie, przetrwałam to choć bolało, sąd (apelacyjny )nie dał wiary jej słowom gdyż jak zaznaczył : świadek jest w związku z pozwanym i jego zaznania nie są obiektywne.

Poza tym wszystko też zależy jak wasz adwokat poprowadzi sprawę - oni zasadniczo wiedzą jak to zrobić jak przychodzi dany świadek.

A alimenty masz na siebie?
Odpowiedz
#18

Na siebie nie. Za dużo zarabiam
Odpowiedz
#19

mój będzie wiedział, jakie mam dowody, bo zostałam zobligowana do dostarczenia mu! a kochankę też pozwałam mimo, że twierdziła, żeby jej w to nie mieszać, bo to są sprawy tylko moje i mojego męża!
Odpowiedz
#20

To tak jak ja...W środę mam spotkanie z adwokatem żeby ustalić pytania itp...coś okropnego...

Swoją drogą skąd wiedzieliście, że wasz adwokat jest dobry jeszcze przed sprawą. ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości