Kredyty we Frankach

Osoby posiadające kredyty we frankach obecnie składają w sądach liczne pozwy przeciwko bankom. Temat jest bardzo popularny gdyż coraz więcej frankowiczów sprawy te wygrywa. Kancelarie adwokackie dostrzegły w tym temacie możliwość zarobku. Od kilku miesięcy przybywa adwokatów którzy reklamują się jako specjaliści w pozywaniu banków w związku z kredytami we frankach. Niestety większość z kancelarii adwokackich nie ma dostatecznego doświadczenia w tym temacie, nie są w stanie wylegitymować się wygranymi sprawami w sprawach o kredyty we frankach.

Poszukując kancelarii adwokackiej należy zwrócić szególną uwagę na opinie klientów którzy korzystali lub korzystają z usług danego prawnika. Posiadanie szerokiej wyspecjalizowanej wiedzy jest niezbędne w takich sprawie aby obrać właściwą strategię procesową oraz dobrze napisać pozew.

Poniżej przedstawiamy wyselekcjonowaną listę kancelarii specjalizujących się w prowadzeniu spraw związanych z kredytami frankowymi - Kancelarie mieszczą się w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź oraz wielu innych miastach.

RANKING KANCELARIE KREDYTY WE FRANKACH