Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ADWOKAT ALIMENTY I ROZWÓD WARSZAWA

#11

Bardzo male to jest narazie zabezpieczenie na normalnym wniosku zlozylam po 400 narazie nie wywiazuje sie z zabezpieczenia nawet zobaczymy co dalej sad zasadzi
Odpowiedz
#12

staraj się o wyższe bo w dzis do 500zl to są na prawdę bardzo małe alimenty
Odpowiedz
#13

W mojej sprawie sedzia wypowoedziala sie jasno na dzieci maja lozyc oboje rodzicow pol ma pol wiec jesli wnosze po 400 ja tez musze dac 400 z siebie 1200 zl miesiecznie od ojca i drugie od matki a jesli wiadomo ta kwota bedzie za malo to powinnismy oboje sie dogadywac i sprawy pol ma pol ogarniac jakies dodatkowe koszty wiadomo dzieci kosztuja ale to juz naprawde zycie na poziomie ogromnym 2000 tys na jedno dziecko a ciekawa jestem czy ta matka jest w stanie wylozyc na to dziecko chociaz mniej niz polowe tego co zada
Odpowiedz
#14

tu się mylisz bo kobieta daje od siebie to czego facet nie da nawet w alimentach czyli poświęcony dziecku czas a poza tym zauważ że żeby kobieta mogła podjąć pracę mając dziecko potrzebna jest jej też niania, bo co gdy dziecko zachoruje i nie może pójść do szkoły czy przedszkola i siedzi w domu np 2 tyg? Np moja córka tak ma że 2 tyg jest w przedszkolu i 2 tyg w domu i wtedy co ja bym miała niby zrobić gdyby nie niania? A te 1200zl to mi na samą nianię idzie przez te 2 tyg. A gdzie opłaty za szkołę czy przedszkole? Gdzie jedzenie, zabawki, ubranka, leki, rachunki, wakacje?
Odpowiedz
#15

Tu akurat nie bede polenizowac bo wiem co to znaczy i zgadzam sie z tym zdaniem zaden z sadow nie powinien narzucac tekstu ze oboje maja lozyc pol na pol bo wiadoma sprawa ze matka trzyma piecze nad dziecmi 24 g jest jej ciezko sie utrzymac na rynku pracy pracowac na caly etat itd tez mnie to zdziwilo bo my mamy kawal roboty przy gromadce dzieci jeszcze nie jedna matka pracuje jednoczesnie wychowujac gromadke dzieci sama ale wiadoma sprawa nasze polskie prawo jest poronione
Odpowiedz
#16

Kobieta która jest szczęśliwa w związku nie zachowuje się tak więc coś jest na rzeczy a gdyby się nie bała o dziecko to by je ojcu dawała a skoro wyraża zgodę tylko na spotkania u niej i przy niej to widocznie nie ma zaufania do ojca dziecka bo widocznie coś się w przeszłości działo.
Odpowiedz
#17

Drogie mamy jeżeli rozwód jest z winy męża a nie za porozumieniem stron to kobieta ma prawo ubiegać się o alimenty na siebie i dziecko. Weźcie też pod uwagę że może chodzi tu o alimenty na np dziecko niepełnosprawne
Odpowiedz
#18

Jesli jest za porozumieniem str tez moze wnosic o alimenty na siebie.
Odpowiedz
#19

Na jedno dziecko 2 tys no rozumiem gdy maja zarobki pozadne i po odluczeniu alimentow stac jeszcze czlowoeka na swoje utrzymanie taki tez musi z czegos zyc nie tak porobic oplaty jesc itd jak bedzie mnial male dochody sad nie przyzna az tyle bo taki pan po zaplaceniu tak duzych alimentow nie bedzie mnial za co zyc straci dach nad glowa nie bedzie jadl mnial ma podstawy by funkcjonowac i tymbardziej pracowac i wtedy nie uzyska taka matka zadnych pieniedzy a fa zaplaci 500 zl tylko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości