Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ADWOKAT ROZWÓD WROCŁAW

#1

Czy warto brac adwokata w sprawie o rozwod bez orzekania o winie oraz ustalenie wysokosci alimentów i kontaktow ojca z dzieckiem? dodam ze ojciec dziecka nie chce sie dogadac.

PROSZĘ O NAMIARY NA DOBREGO ADWOKATA w tych sprawach rodzinnych, sprawdzonego z doświadczeniem oraz dobrymi opiniami klientów którym już wcześniej prowadził sprawy
Odpowiedz
#2

Warto się dogadać z ojcem dziecka , to zaoszczędzi Pani pieniądze na adwokata , a jak nie bd chciał się dogadać to niezbędny bd adwokat który przeprowadzi Pani przez ten cały proces
Odpowiedz
#3

nie chce sie dogadac bo nie chce sie zajmowac dzieckiem. chce sobie przychodzic kiedy chce
Odpowiedz
#4

Jeśli rozwód ma być bez orzekania o winie to może się okazać, że adwokat nie jest potrzebny. Nie mniej jednak nie sugeruj się tym co piszą że jeśli rozwód bez orzekania o winie to nigdy nie bierz adwokata bo to też nie jest prawda. Zwłaszcza gdy druga strona ma zmienny charakter albo tak jak w twoim przypadku nie chce się dogadać. Na pewno warto iść na wstępne konsultacje.
Odpowiedz
#5

Chyba nie obejdzie się bez adwokata. Dowiedziałam się, że on chyba coś kombinuje bo niby chce się dogadać a wiem, że sam chodzi do adwokata i coś kombinuje. Jednego dnia jak rozmawiamy to mowi, że wszystko dogadamy a drugiego już coś zmienia. Poza tym tak naprawdę rozwód to jego wina bo pije i koledzy zawsze byli ważniejsi niż rodzina. Była też zdrada ale tego przed sądem raczej nie udowodnie.
Odpowiedz
#6

Ja u adwokata byłam tylko po poradę i napisanie pozwu, na sprawie byłam sama i pomimo, że ex miał adwokata, to i tak nic nie ugrał. Zresztą sam sobie zaprzeczał mówiąc, że nie stać go na alimenty, a na adwokata miał
Odpowiedz
#7

A ja uważam, że warto i nawet jak jest rozwód bez orzekania o winie. U mnie byliśmy dogadani ale mój ex podczas rozwodu spotykał się ze swoją nową kobietą. Czasami coś mi pyskował ale jak się dowiedział, że mam adwokata na wszelki wypadek to już było grzecznie i układowo. Poza tym adwokat wszystko załatwia i ma na oku czy druga strona nic nie kombinuje. Nie masz niepotrzebnego stresu a w takiej sytuacji gdy i tak życie wywraca się do góry nogami to jest najważniejsze.
Odpowiedz
#8

Warto zainwestować w prawnika czy to adwokata czy radcę prawnego. Bez adwokata poleglabym osobiście na sprawie..... też było bez orzekania tylko alimenty. Okazało się ze mąż też miał adwokata. Który udowadniał jaki to On biedny. A mój zażądał Pitu za poprzedni rok... i załatwił dzieciom tzw. Zabezpieczenie ich dobra czyli wypłata ustalonej kwoty co miesiąc az do rozwodu. Przed sprawą był bardzo grzeczny abym nic nie podejrzewała.
Odpowiedz
#9

DO KTÓREGO ADWOKATA WE WROCŁAWIU IŚĆ NAJLEPIEJ Z TAKĄ SPRAWĄ PROSZĘ O NAMIARY. JEDNAK CHYBA BĘDZIE ROZWÓD Z ORZEKANIEM O WINIE  Undecided
Odpowiedz
#10

Do takich spraw nie musi być nikt magiczny. Masz od rozwodów np Martę Olejnik Hejne, adw. Pawła Borowskiego, adw. Iwo Klisz jest tego sporo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości