Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ADWOKAT ROZWODY WROCŁAW

#1

POSZUKUJE DOBREGO ADWOKATA DO ROZWODU Z WROCŁAWIA. MOŻECIE POLECIĆ KOGOŚ KTO MA DOBRE OPINIE I ROBI DOBRZE SPRAWY RODZINNE. ??

Czy ktoś otrzymał rozwód z winy współmałżonka? I może coś doradzić. Jakie dowody zebrać i czy w ogóle sie za to brać?

Czy warto probować? Czy jeśli mąż po prostu odejdzie to jest sens?
Odpowiedz
#2

Ja dostałam rozwód z orzekaniem o winie na 1 rozprawie. O adwokata popytaj najlepiej znajomych, to są zabawy gdzie trzeba mieć wsparcie wtedy idzie lepiej i szybciej
Odpowiedz
#3

A miałaś jakieś mocne dowody? Nie mam znajomych którzy znają dobrych prawników. Jeden znajomy zna radcę prawnego ale on mu robił jakieś sprawy administracyjne to nie wiem czy w rozwodach jest też dobry.
Odpowiedz
#4

Miałam jednego świadka, zdjęcie po pobiciu przez ex oraz zaświadczenie o uczestniczeniu w sesjach u psychologa. Raczej mocne dowody
Odpowiedz
#5

(04-02-2018, )Ania Gro napisał(a):  Miałam jednego świadka, zdjęcie po pobiciu przez ex oraz zaświadczenie o uczestniczeniu w sesjach u psychologa. Raczej mocne dowody

Raczej miałaś szczęście z mocniejszymi dowodami sprawa potrafi ciągnać się i 3 lata
Odpowiedz
#6

u mnie 3 rozprawy. Ja miałam wynik testu dna i ta dziewczynę co miała z ex dziecko jako świadka.
Odpowiedz
#7

Ania Gro jesteś z Wrocławia? Kogo miałaś za adwokata?
Odpowiedz
#8

Jest wielu dobrych od rozwodów we Wrocławiu. Wygoogluj sobie i podzwoń
Odpowiedz
#9

Skorzystam z sytuacji jeśli w rodzinie były 2 niebieskie karty, mam wydruk wizyty lekarskiej po ataku agresji, świadków to jak sądzicie wystarczy żeby sprawa się zakończyła szybko?
Odpowiedz
#10

(04-02-2018, )AleksandaH napisał(a):   wystarczy żeby sprawa się zakończyła szybko?

Miałam jeszcze notatki z interwencji policji plus te dowody co u ciebie i udało się na pierwszej rozprawie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości