Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat Katowice Opinie

#1

witajcie, poszukuję jakiegoś dobrego ale przystępnego cenowo adwokata lub kancelarii adwokaciej w Katowicach. Ewentualnie może być też radca prawny. Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego?
Odpowiedz
#2

Wszystko zależy do jakiej sprawy potrzebujesz adwokata? Czy ma to być adwokat do rozwodu? do prawa karnego, prawa budowlanego czy adwokata do prawa cywilnego. Jest wielu adwokatów ale obecnie każdy w czymś się specjalizuje. Mniejsze kancelarie mają nie wiele specjalizacji a większe wiadomo więcej. Tak więc kluczowe pytanie do jakiej sprawy kancelarii adwokackiej potrzebujesz?
Odpowiedz
#3

No i przede wszystkim trzeba ustalić czy faktycznie takiego adwokata potrzebujesz. Niektóre sprawy są proste i można sobie poradzić bez adwokata czy też radcy prawnego
Odpowiedz
#4

Jak przegram z adwokatem to tym bardziej bym przegrał sam. Szukam adwokata z głową, który potrafi opracować strategię postępowania, wie co i wjakim momencie należy podać - jednym słowem z doświadczeniem i myślącego. Może to nie az tak rzadkie cechy?

Sprawa jest obecnie cywilna i rodzinna można powiedzieć ale sprawa karna też będzie w tym wątku
Odpowiedz
#5

Zdecydowana wiekszość adwokatów to ludzie myślący, świadczy o tym zdobyte wykształcenie. Uważasz, że adwokat jest ci niezbędny?Jesli tak, to w Katowicach znajdziesz co najmniej kilka kancelarii godnych uwagi. Ceny mogą się różnić ale to nie cena jest najważniejsza podaczas wyboru adwokata. Ja np gdy poszukiwałem adwokata do mojej sprawy otrzymałem oferty rożniące się niektóre nawet o 4000zł i wcale nie wybrałem adwokata najtańszego w Katowicach. Musisz wiedzieć, że jeśli weźmiesz adwokata taniego i przegrasz sprawę to koszty będą znacznie większe, niż jak weźmiesz adwokata droższego i sprawę wygrasz
Odpowiedz
#6

Fajnie, dzięki za ogólne wskazówki. A możesz podać do jakiej sprawy szukałeś prawnika i ostatecznie którego wybrałeś?
Odpowiedz
#7

Mogę podać ale przy wyborze prawnika każdy powinien prawnika wybrać sam. Moim zdaniem ważny jest dobry kontakt z prawnikiem i sam wyczujesz, że rozumie twoją sprawę. Tak więc warto poświęcic chwilę
Odpowiedz
#8

Uwierz mi ja już chwilę poświęciłem. Czytałem sporo w internecie i byłem nawet w jednej kancelarii która miała być super a już na pierwszym spotaniu super nie było tak więc podaj bardzo proszę do którego prawnika trafiłeś i czy byłeś zadowolony?
Odpowiedz
#9

Adwokata poszukiwałem prawie miesiąc gdyż miałem na to czas i mogłem sobie pozwolić. Też czytałem opinie w internecie ale byłem też na spotkaniach. Ostatecznie wybrałem kancelarię adwokata KANCELARIA LEGALEO bo propnowali najbardziej kompleksowe załatwienie sprawy przy optymalnych kosztach oraz samo pierwsze spotkanie zrobiło na mnie pozytwne wrażenie.

To był dobry wybór bo moja sprawa rodzinna była dobrze poprowadzona od samego początku do końca. Jeśli chodzi o sprawy cywilne, rodzinne oraz karne jak najbardziej w tym zakresie polecam. Adwokaci ci prowadzili także sprawę karną mojego znajomego, tam szczegółów nie znam ale ostatecznie z rozstrzygnięcia zadowolony był
Odpowiedz
#10

czasem warto poczytać forum
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości