Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat Ruda Śląska - rozwód i podział majątku

#1

Potrzebuję namiar na dobrego adwokata lub kancelarię adwokacką z dobrymi opiniami oraz poradę. Jakie macie doświadczenia w sprawie podziału majątku po rozwodzie? Było przez sąd, polubownie? W tej chwili jestem w sytuacji, że ja wyprowadziłam się z domu z dziećmi, a ex został wspólnym domu sam. Czyli ja nie mam nic, on wszystko, na dzień dzisiejszy. Martwię się, że czeka mnie walka...o majątek. Co do rozwodu to raczej nie będzie się upierał tylko będzie chciał za porozumieniem stron bo ma kochankę i zapewne na rękę mu będzie szybki rozwód.
Odpowiedz
#2

Mi niestety nie udało się z ex mężem dogadać. Bardzo chciałam załatwić to polubownie, wszelkimi sposobami. Rozwód przeszedł w miarę bezboleśnie. Niestety sprawa o podział majątku (po 3 latach od rozwodu) trafiła do sądu. Być może dlatego, że w grę wchodzą naprawdę ogromne pieniądze... niestety walczę. On również ma wszystko a ja praktycznie nic. Bałam się, że nie będzie mnie stać na prawnika... ale mam spisaną z prawnikiem umowę i wiem, że z kosztami sobie poradzę. Mam jednego z najlepszych prawników okolicy, on zresztą też
Odpowiedz
#3

(07-20-2018, )M.monika napisał(a):  Mam jednego z najlepszych prawników okolicy, on zresztą też

Możesz podać namiary na tego prawnika. Sporo czytam o prawnikach ze śląska adwokatach i radcach prawnych i w sumie trudno się zdecydować - wielu ma pozytywne opinie ale jak wybrać tego jednego co też nie splądruje od razu całego portfela.
Odpowiedz
#4

Jesteśmy na początku drogi więc za wiele nie napiszę ale do obecnego momentu
Odpowiedz
#5

A możesz napisać która kancelaria reprezentuje Twojego ex jeszcze chciała bym mieć porównanie?
Odpowiedz
#6

Nie będę polecała tej kancelarii bo ich nie lubię Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości