Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat lub Radca prawny Bielawa, Dzierżoniów itp.

#1

Witam wszystkich
Czy zna ktoś dobrego adwokata lub radcę prawnego który pomoże ojcu w przyznaniu mu dzieci w trakcie rozwodu? 
A może, któryś z Panów podpowie jak temat ugryźć? 

Prawnik może być z takich miejscowości jak Wałbrzych, Bielawa, Dzierżoniów, Kłodzko lub Jawor albo gdzieś blisko aby nie trzeba było płacić bardzo dużo za dojazdy
Odpowiedz
#2

Jezeli matka jest patologiczna, pije, narkotyki zazywa i sprzedaje sie na roksie to ma okolo 5-8% szans tylko musi miec naprawde silne dowody inaczej pseudo sady dawaja dzieci matce. Na poczatek musi na sile przejac opieke nad dzieckiem.
Odpowiedz
#3

nie do końca, ale masz sporo racji... u mnie wygrało to, że mam mieszkanie, brak komornika, stałą prace, studia... gdyby nie to wszystko naraz to pewnie bym przegrał Smile A może sędzina po prostu logicznie myślała i miałem szczęście?

Co do adwokata radzę wybrać naprawdę dobrego co ma doświadczenie w sprawach rodzinnych. Ja miałem adw. Pawła Borowskiego www.adwokacirozwodowi.pl z Wrocławia ale ma też kancelarię w Świdnicy. Polecam
Odpowiedz
#4

Oj nie jest to łatwy temat. Co do adwokatów zmieniłem już kilku A co najbardziej im wychodzi to pobieranie zapłaty przed rozpoczęciem sprawy a pozniej to już obietnice ze teraz to sie nie udalo ale jeśli następną sprawę zaczniemy to już będzie lepiej. Do tego podejście sądów straci zdrowie pieniądze, nerwy...A naj mniej tam się faktycznie myśli co czuje dziecko ... Prawnika bierz tylko o sprawdzonych opiniach z polecenia
Odpowiedz
#5

Nie rozumiem jak można matce odbierać dzieci...mam podobny problem , tylko ,że u mnie wyglądało to tak: przez 9 lat byłam całkowicie oddana dziecku, byłam jednocześnie i ojcem i matką bo tatuś miał ważniejsze sprawy jak czas z dzieckiem, sama ogarniałam cały dom, biznes męża i miałam czas na gry, książki dla syna, rower, lekcje dosłownie wszystko inne co związane z dzieckiem. Teraz na przedbiegach przed rozwodem nagle ojciec odkrył ,że ma syna, tylko zamiast swojego czasu woli kupić mu wszystko co mały zechce. Podstawa do odebrania dziecka, jest taka, że mu każe odrabiać lekcję i kłaść się spać po 20tej... Więc panowie ,zanim zechcecie odebrać matce dziecko zastanówcie się czy macie ku temu powód
Odpowiedz
#6

Kochani, każdy w życiu ma różne sytuacje i różne problemy, nie wolno nikogo oceniać jak się nie zna problemu, sama jestem po rozwodzie i wiem co to znaczy. Dla mnie i to jest tylko moje skromne ZDANIE"DZIECI NIE POWINNY BYĆ PRZETARGIEM MIĘDZY RODZICAMI " Prawo do wychowania dzieci mają obydwoje rodzice. Lecz gdy jedno z nich czyni krzywdę swoim dzieciom i swojemu małżonkowi i nie pomagają groźby i prośby to proszę Was, ale coś trzeba z tym zrobić i zrobić tak żeby dzieciom było jak najlepiej.
Nie chcę przedstawiać całego problemu, jedynie tylko chce wiedzieć czy ojciec dzieci, który kocha swoje dzieci ponad wszystko ma szansę by zostały przy nim.
Szanuję każdą wypowiedź
Odpowiedz
#7

Wszyscy Dzielni Tatusiowie chętnie mu pomogą. ...tylko skutki są różne tej pomocy...niestety często odwrotne do zamierzonych. Mojemu ex pomagali... wyszedł na tym gorzej niż źle
Odpowiedz
#8

Pomagają dopóki nie zacznie się normalne życie
Odpowiedz
#9

Uprowadzenie dzieci, ukrywanie,odwoływanie Sędziów, przedłużanie spraw... robienie z siebie durnia w Sądach, przed kuratorem,policją, opieką społeczną. ..ogólne omijanie prawa lewą stroną. W tym pomogą ci Panowie z Dzielny Tata... tylko nie myśl że zrobią coś dla dobra dziecka. To przekracza ich możliwości intelektualne żeby o tym myśleć. ..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości