Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak udowodnić znęcanie się psychiczne i fizyczne?

#1

Nigdy nikomu nie mówiłam co dzieje co dzieje się w domu udawaliśmy z mężem szczęśliwą rodzinę ale w sumie horror zaczął się kiedy poszłam do pracy nie była może jakaś wymarzona praca ale miałam kontakt z ludźmi pracowałam dwuzmianowo i wtedy się zaczęło mąż zaczął mnie wyzywać podejrzewać o zdradę Kłótnie awantury wyzwiska podejrzenie kochanków w końcu mnie uderzył raz drugi i tak kilka razy (zawsze obiecywał zmianę i ze juz nigdy więcej )jeszcze kiedy ktoś pytał się mnie co mam za siniaki zwalalam na pracę wstyd się przyznać że mąż mnie bije podjęłam decyzję o rozwodzie (bo maz się nie zmieni ) Chcę rozwodu iopieki nad dziećmi No ale właśnie no wśród rodziny i znajomych zrobił z siebie idealnego a ze mnie najgorszego straszy mnie że zabierze mi Dzieci są małe 3 latka i 2 latka są możliwe Jak udowodnić mu używanie siły Jak udowodnić znęcanie się psychiczne która robi do dziś Jak wygląda przy rozwodzie podział opieki wszystkim dziękuję za rady i pomoc
Odpowiedz
#2

Pewnie nie masz świadków że Cię bił.. Nigdy tego nie zgłosiłas..mam rację? Też byłam taka głupia. Nie udało mi się udowodnić przemocy ani fizycznej ani psychicznej jednak udało mi się udowodnić materialna. Córka też miała 3 lata kiedy odeszłam. Dziś mam już orzeczony rozwod alimenty i opiekę pełna. Czekam na uprawomocnienie. Długa droga przed Tobą. Ja walczyłam 2 i pół roku. Życzę Ci powodzenia. Wiem dokładnie co czujesz. Mnie też straszył że zabierze mi córkę jednak to jemu sąd ograniczył prawa rodzicielskie.
Odpowiedz
#3

A ja polecam po prostu dobrego adwokata Smile Nie daj się zastraszyć, oni tylko tak gadają, to nic nie jest warte.... Pomyśl, co on zrobi sam z małymi dziećmi? To się wiąże z opieką 24/7 - mężczyźni z natury nie są do tego przystosowani. W dodatku profil przemocowca (psychicznego i fizycznego) nie współgra z rolą etatowego tatusia i godzi w jego komfort. Jego działanie jest celowe, świadome, z premedytacją i wyrachowaniem... Jeśli chodzi o rady stricte prawne- zapraszam na priv Smile Chętnie pomogę
Odpowiedz
#4

Dziękuję wam za rady .Tak mąż, z pozoru jest idealny przy rodzinie nawet moi najbliżsi mi nie wierzą do końca że w domu dzieje się piekło...
Jako ojciec jest dobry tu akurat muszę to powiedzieć jako mąż był do póki finansowo ni3 stałam się niezależna zanim rozpoczęłam pracę i zaczęłam żyć inaczej niż 24 /7w domu ni3 dbając o siebie byli dobrze ale kiedy zaczęłam pracować zmieniłam tryb życia schudłam zaczęły się podejrzenia sprawdzanie tel, głupia rozmowa z kolegą Tylko KOLEGA była powodem do pierwszego pobicia potem już jego wyobraźnia dzialala...nigdzie nie zglosilam bo się bałam bo było mi wstyd i też dlatego że podczas kłótni zabierał mi telefon ...jedynie na Boże Narodzenie każdy widział siniaki było ich dużo kilka na rękach na nodze krwiak ale wtedy powiedziałam że w pracy o skrzynki podczas dostawy się udedzylam teraz żałuję ...
Odpowiedz
#5

Załóż mu niebieską kartę. Zgłoś przemoc i pójdź do psychologa. Dobrze żebyś miała kogoś na glosnomowiacym telefonie, żeby wiedział ,że ktoś słyszy. Mój jak usłyszał co mówię zaatakował mnie. Puściły mu hamulce, bo koleżanka skomentowała jego wyzwiska do mnie. Mój jest narcyzem. Groził mi też odebraniem dzieci i nastawil ludzi. Wygrała prawda. Dasz radę.
Odpowiedz
#6

Bardzo dobrym źródłem wiedzy są blogi adwokatów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości