Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Basel Olten Pharm - obligacje co robić?

#1

witajcie, 

Może ktoś doradzi co robić w obecnej sytuacji aby odzyskać pieniądze?  Tekst poniżej czyli robi się sytuacja identyczna jak w przypadku Hussar grupa a tam ludzie już mają sprawy u prawników. Czy jest ktoś chętny do działania w grupie, czy są już prawnicy którzy rozprawcowali biznesy państwa K. i wiedzą jak odzyskać od nich pieniądze?

"Kilka dni temu Basel Olten Pharm złożył do sądu wniosek o otwarcie przyspieszonego postępowania układowego – o czym poinformowała Alicja Kąkolewska, członek zarządu spółki, w liście do wierzycieli. W spółce, jak wynika z treści listu do obligatariuszy, „od kilku tygodni” trwa przegląd opcji strategicznych. Wśród nich firma rozważa między innymi „ofertę objęcia akcji nowej emisji w podwyższonym kapitale zakładowym przez inwestora zewnętrznego oraz pozyskanie dodatkowych źródeł finansowania”
Odpowiedz
#2

Zapewne to samo co w sprawie Getback i Hussar Grupa. TYLKO szybko iść z dokumentami do dobrego prawnika
Odpowiedz
#3

Na wszystkich spółkach wywineli ten sam numer a ludzie zamiast coś robić czekają do ostatniej chwili i nawet gdy sytuacja się powtarza i wychodzi, że kolejna taka sama akcja pytacie czy to już czas iść do adwokata Big Grin
Odpowiedz
#4

W przypadku tych firm, kto pierwszy zadba o swoje interesy ten będzie miał większe szanse żeby cokolwiek odzyskać. Chociaż osobiście uważam, że szanse na odzyskanie całych kwot są znikome
Odpowiedz
#5

Czy ktoś już może tą sprawę ruszył u adwokata, złożył pozew podjął jakieś inne działania niż tylko zawiadomienie do prokuratury? Podobno odzyskanie pieniędzy za obligacje kupione bezpośrednio jest niewielkie ale wczoraj był na biznesinsiaider artykuł o tym, że obligacje np kupowane od pośredników Gerda Broker to za to można odzyskać pieniądze?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości