Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co zrobić jak nie ma jak spłacić kredytu w banku?

#1

Ponad 2 lata temu zaciagnelam kredyt w banku ok 50.000zł. Do grudnia splacalam regularnie dopoki nie stracilam zatrudnienia i teraz nie mam pracy ani funduszy by oplacac. Pytanie moje brzmi jesli bank nie zgodzi sie na restrukturyzacje kredytu i wymowi mi umowe jak to dalej przebiega? Czy owy kredyt przejmie inna firma taka jak no Kruk czy cos innego? Czy bank te firme wybiera czy ja? Oczywiscie mam nadzieje ze do tego nie dojdzie ale pytam juz wczesniej. Dodatkowo zapytam czy przy nie splacaniu po jakim czasie interesuje sie tym komornik? Czy jesli dojdzie do wypowiedzenia mi umowy jest jakas jeszcze szansa ugody na innych warunkach? Prosze o wszelkie informacje nigdy nie mialam problemu z bankami zawsze bylam super klientem a teraz z dnia na dzien nie stac mnie na splate i nie moge spac po nocach.. Dodatkowe pytanie mi sie nasuwa po ilu niesiacach nie placenia gdyby do tego doszlo bank wypowie mi umowe narazie nie zaplacilam jednej raty ale zbliza sie druga [Obrazek: 1f61e.png]? oh nie wiem co robic a nie chce komornikow chce splacac ale poprostu mniejsze raty wedle mozliwosci moze niebawem znajde prace i bede mogla znowu placic wiecej prosze dajcie jakies informacje pomocne rady
Odpowiedz
#2

Idz do banku i opowiedz jaka masz sytuacje, tylko musisz ja udokumentowac(wypowiedzenie z pracy, status bezrobotnego w UP), jest szansa ze bank sie zgodzi zaczekac z wypowiedzeniem umowy.
Odpowiedz
#3

Banku nie interesują twoje problemy. Idź do adwokata, przeczytaj artykuł masz tu wszystko wyjaśnione od a do z co robić i kiedy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości