Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Chorzów

#1

Poszukuję sprawdzonego adwokata z doświadczeniem najlepiej Chorzów, Katowice. Czy możecie podać jakieś sprawdzone nazwiska na których się nie zawiodę?
Odpowiedz
#2

Jeśli chcesz mieć tu konkretne namiary i opinie opisz jeszcze do jakiej sprawy ten adwokat
Odpowiedz
#3

To może inaczej zapytam. .Czy wasz adwokat odpisuje wam na wszystkie wiadomości ?Odpowiada na wszystkie pytania i sam mówi wam co macie robić ,czy to wy informujecie go o wszystkich możliwych rozwiązaniach .Mi się wydaje że powinien mówić o różnych sposobach rozwiązania sytuacji a nie tylko słuchać co ja mówię .Na wszystkie pytania ja słyszę ,,wszystko zależy od sądu ''.Nie udziela rad ,tylko zadaje pytania .Czy moje obawy są słuszne że to nie jest dobry adwokat czy przesadzam .Na pytanie czy wygrała jakąś sprawę odpowiada wymijajaco że nie lubi stwierdzenia wygrana sprawa .
Odpowiedz
#4

Ja za dobrego adwokata wyspecjalizowanego w sprawach rozwodowych musiałam słono zapłacić, ale mecenas faktycznie miał gotowy scenariusz, który tylko w pewnych aspektach ze Mną omawiał....Ostatecznie wywalczylam to co chciałam chociaż podczas sprawy nie ukrywam także miewałam wątpliwości czy to co robi i mówi jest dobre. Ale jak widać prawnicy widzą co robią tylko chyba nie zawsze chce im się to tłumaczyć albo nie mają na to czasu jak mają wiele spraw.
Odpowiedz
#5

Chyba zmień adwokata....
Odpowiedz
#6

(07-17-2018, )Aga_cuk napisał(a):  Ja za dobrego adwokata wyspecjalizowanego w sprawach rozwodowych musiałam słono zapłacić, ale mecenas faktycznie miał gotowy scenariusz, który tylko w pewnych aspektach ze Mną omawiał...Ostatecznie wywalczylam to co chciałam chociaż podczas sprawy nie ukrywam także miewałam wątpliwości czy to co robi i mówi jest dobre. Ale jak widać prawnicy widzą co robią tylko chyba nie zawsze chce im się to tłumaczyć albo nie mają na to czasu jak mają wiele spraw.

Czyli polecasz? Możesz mi podesłać namiary na tego adwokata?
Odpowiedz
#7

A ile tych kancelarii jest w Chorzowie, popytaj najbliższych znajomych zamiast szukać w necie opinii wśród obcych ludzi
Odpowiedz
#8

Mówi prawdę, sądy mają już wyznaczone gotowe formułki do spraw rozwodowych, parę pytań , nie czytanie pozwów, możesz oczywiście powiedzieć mu czego chcesz i opisać to po swojemu jednak jestem pewnien że powie Ci że to zbędne
Odpowiedz
#9

(07-17-2018, )Lolaola napisał(a):  Mówi prawdę, sądy mają już wyznaczone gotowe formułki do spraw rozwodowych, parę pytań , nie czytanie pozwów, możesz oczywiście powiedzieć mu czego chcesz i opisać to po swojemu jednak jestem pewnien że powie Ci że to zbędne

Mylisz się dobry adwokat to bardzo istotna kwestia w sprawach rozwodowych, sprawach karnych ogólnie dobry merytorycznie prawnik ale także dynamiczny to duża przewaga w sądzie
Odpowiedz
#10

Ja na Twoim miejscu zmieniła bym adwokata ja mialam adwokata i sam sugerował mi co zrobic aby było dobrze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości