Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Katowice - kogo polecacie?

#1

Poszukuje dobrego adwokata od alimentów i rozwodu. Kogoś kto zajmuje się przede wszystkim Prawem Rodzinnym.
Śląsk,Katowice, Gliwice. Ktoś kogoś poleci ??
Odpowiedz
#2

Popytaj nalepiej znajomych
Odpowiedz
#3

Ale ja potrzebuje konkretnego naziska i opinii o dobrych adwokatach. Mam swojego adwokata ale ma dziwne podejście do sprawy. Sprawa trafiła juz do czekam na wyznaczenie terminy.
Odpowiedz
#4

Poczytaj ten artykuł, zobacz pozwiązane, poczytaj komnetarze. Trochę wysiłku się oplaci
Odpowiedz
#5

Ale co znaczy, że adwokat ma dziwne podejście? Jak dostaje pieniądze to powinien powiedzieć prawdę i pokierować tak by było dla Ciebie dobrze. Chyba, że nie da się np. wygrać tej sprawy.
Odpowiedz
#6

Rozmawiałem telefonicznie z innym adwokatem (akurat na urlopie jest) i on uznał że rozegrał by ta sprawę całkiem inaczej. Mój obecny adwokat po przedstawieniu przeze mnie takich poglądów stwierdził że to mi nic nie da tylko może pogorszyc sprawę. Dlatego też chciałbym zasięgnąć konsultacji z innym adwokatem żeby się wypowiedział co i jak.
Odpowiedz
#7

Wejdź najlepiej na coś w rodzaju rankingu adwokatów.
Dobry adwokat powie Ci prawdę. Wielu jest takich którzy mówią to co chcesz usłyszeć niestety. Mnie adwokata mówiła żebym za rok składała znowu sprawę w której ona oczywiście miała uczestniczyć, za nie małą kwotę... A już konkretna Pani adwokat mi wytłumaczyła że po roku to mogę 50 zł dostać... Chyba, że sytuacja diametralnie się zmieniła... Także trzeba uważać żeby ktoś tylko kasy nie ciągnął...
Odpowiedz
#8

Jakie ceny za rozwód z orzekaniem o winie płaciliście adwokatom. Proszę o opinie o adwokatach do których warto iść z rozwodem ale też podziałem majątku
Odpowiedz
#9

Lepiej dogadać się między sobą tak w komin pójdzie dużo pieniędzy
Odpowiedz
#10

(03-29-2018, )Wilincja napisał(a):  Dam konkretną opinie jak będę po spotkaniu albo po tym jak poprowadzą moją sprawę zobaczymy.

Ja muszę szybko wiedzieć bo dostałem pozew z orzekaniem o winie i muszę się do tego ustosunkować. Zostało mi jeszcze kilka dni
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości