Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat Rybnik rozwód

#1

Złożyłem po raz trzeci pozew o rozwód ponieważ od 9 lat nic mnie nie łączy z żoną. Już wiem że będzie ciężko, właśnie poinformowała mniej że rozwodu i tak mi nie da bo nadal mnie kocha. Tym razem chcę to załatwić dobrze i profesjonalnie więc poszukuję dobrej kancelarii adwokackiej Rybnik lub Śląsk która tą sprawę załatwi dobrze. Co myślicie poza tym z dobrym adwokatem się uda jak ona nie chce dać mi rozowodu
Odpowiedz
#2

Dobry adwokat powinien ogarnać sprawę. Ona nie daje rozwodu tylko sąd więc wiesz...
Odpowiedz
#3

To, że ona nie chce dać rozwodu to jeszcze o niczym nie świadczy. Dobry adwokat się przyda i sprawa powinna być załatwiona.
Odpowiedz
#4

Mało napisałeś o całej sytuacji aby ktoś mógł tutaj doradzić coś sensownego. Trzeba znać wszyskie szczegóły aby coś napisać. Ale tak swoją drogą to i tak dopiero adwokat jak zapozna się ze sprawą powie dokładnie co i jak
Odpowiedz
#5

Ok wyprowadziłem się z domu bo już niedawałem rady ciągłym awanturą. Fakt pracowała jako agent firmy ubezpieczeniowej i tylko na tym się skupiała a cały problem wyszedł dwa lata po ślubie okazało się że niemogę spłodzić dzieci i właściwie od tego się zaczeło potem wspólna decyzja aby związek przetrwał adoptowaliśmy syna ale pożycia już nie było każdy żył z nas swoim życiem po kolejnych 7 latach adoptowaliśmy kolejnego syna i tak żyliśmy przez kolejne lata. Z tą różnicą że ja zajmowałem się dziećmi a ona całe dnie poświęcała klientom a na koniec dnia dochodziło do awantur włącznie z i\udziałem starszego syna. Gdzie potrafiła go o 23 wybudzić i ściągnąć do salonu aby widział całe zamieszanie. Nigdy nie poddała się badaniom czy może urodzić dzieci. W końcu niewytrzymałem i się wyprowadziłem zostawiając dzieci z matką. Nie jestem z siebie dumny bo nie potrafiłem stworzyć dla nich prawdziwego domu ale cóż nie wiem co by było większym złem kolejne awantury czy to że mnie przy ich dorastaniu nie było. Po wyprowadzeniu przez kolejne trzy lata byłem sam dopiero po tym czasie zacząłem się spotykać z kobietą z którą byłem przez kilka lat aż do pażdziernika 2017
Odpowiedz
#6

Może być trochę ciężej i dłużej,ale jej zgoda nie jest jakby potrzebna... ewentualnie przedłuży i uprzykrzy cały proces
Odpowiedz
#7

I tak długo zwlekales z rozwodem?
Odpowiedz
#8

To nie tak pierwsza sprawę założyłem w 2010 została odrzucona dla dobra dzieci ( bez adwokata ) i kolejna w 2014 dostałem separację no jeden z synów był niepełnoletni ( bez adwokata )
Odpowiedz
#9

tyle lat już nie mieszkacie i nie żyjecie razem?I ona ci mówi ,że cie kocha?To dziwne. Robi ewidentnie na złość
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości