Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry adwokat, radca prawny Tychy - opinie

#1

Potrzebuję namiar na dobrą kancelarię adwokacką lub radców prawnych w Tychach. Rozwód z orzekaniem o winie. Winie żony. Jakie doświadczenia, rady? Czy rzeczywiście mąż skoro mówił że nie będzie chciał alimentów dla siebie tak robi czy kłamał? Dość mam szarpaniny. Chcę to skończyć. Nawet z moją wina... Proszę o porady i namiary na prawnika

Odpowiedz
#2

Już lepiej bez winy . Mniejsza z tym czyja wina ja mam jawne dowody na zdradę Ale nie chce mi się ciągnąć po sądach. Poza tym rozwód bez orzekainia o winie jest znacznie tańszy. Adwokat weźmie 1/3 tego co za rozwód z orzekaniem o winie
Odpowiedz
#3

Nigdy nie wierz facetowi. Potem uda że ma zapalenie trzustki. Że się leczy. Że nie może pracować i utrzymuje go mama. Będziesz płacić na niego alimenty. Ja chciałam też rozwód bez orzekania teraz walczę już 3 rok z pijawka
Odpowiedz
#4

Szanowne panie każdy ma coś za uszami czy kobiety czy mężczyźni ja coś powiem nigdy np kobiety nie zdradził em i jestem z tego dumny a mnie np 2 panie. O córkę walczyłem 3.5 roku były groźby za co mija ex została skazana próba rozjechaniem samochodem też skazana . Córka mieszka że mną ma 12 lat tylko nie robiłem nic na złość to była jej decyzja pytałem się jej parę razy i tak zdecydowała. Dzieckiem to tak się interesuje raz na jakiś czas .
Odpowiedz
#5

Nawet bez orzekania o winie , jak będzie chciał się starać to też będzie mógł to zrobić , bo można
Odpowiedz
#6

Alimenty można dostać nawet gdy jest rozwód za porozumieniem stron tylko do 5lat. Sama wiesz jaka jest u ciebie sytuacja i jakim on jest człowiekiem i odpowiedz sobie na swoje pytania. U mnie rozwód z orzekaniem o winie męża i na pierwszej rozprawie tak ze nie ma reguły ile co się będzie ciągło bo każda sprawa jest inna.
Odpowiedz
#7

Jeśli ktoś jest winny i wie o tym to jak w Sądzie przedstawiać nieprawdziwe dowody,nieprawdziwych świadków no jak? Brać winę na klatkę i nie powtarzać już więcej życiowych błędów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości