Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adwokat Gliwice Opieka nad dziećmi

#1

Witajcie. Potrzebuję kolejnej porady dotyczącej kwestii sądowej. Ponieważ mój prawie ex mąż chce za wszelką cenę zabrać mi dzieci na ostatniej rozprawie wniósł o przebadanie mnie przez biegłego psychologa, który ma ocenic czy dzieci mogą zostać pod moją opieką.( fakt że on nigdy dziećmi się nie interesował ale to osoby temat) okazuje się że dzieci też mają być przebadane przez psychologa i pedagoga pod względem rozwoju. Tak więc, moje pytanie brzmi czy ktoś miał taka sytuację i czego mogę się spodziewać? Chwilowo byłam bez adwokata ze względu na koszty ale teraz chcę adwokata bo sprawa jest bardzo poważna. Pytanie którego adwokata w Gliwicach brać do takiej sprawy i ogólnie co robić?
Odpowiedz
#2

Spokojnie, ja byłam na takich badaniach, to rutynowe w takim przypadku, ale jeśli spełniasz prawidłowo swoje zadania jako matka, to nie masz powodu do obaw.


W tym konkretnym przypadku adwokat do tych czynności nie jest potrzebny więc trochę szkoda pieniędzy
Odpowiedz
#3

Zeby odebrac dzieci matve to ex maz musi miec konkretne powodynp cpa pani nauzywa alkoholu znecanie sie nad dziecmi glodzi dzieci warunkow nie maja u pani a poza tym czy byl u pani kurator sadowy ja przez to przeszlam tylko ze sad nie wydal nakazu zeby dzieci i ja zebysmy byly przepadane przez psychologow sadowych
Odpowiedz
#4

On dążył do przebadania przez biegłego psychiatrę, ale sad oddalił wniosek. I dla świętego spokoju zgodził się na biegłego psychologa. Ale nie porzuciłam dzieci, nie zaniedbuje ich, nie mówiąc o znęcaniu się, zycie bym za nich dała. Ale fakt że byłam adoptowana doprowadził do tego że on i jego rodzice za wszelka cenę chcą mnie zrobic psychicznie chorą i niezrównoważoną emocjonalnie
Odpowiedz
#5

Do tej czynności adwokata mieć nie musisz ale jeśli mąz agresywnie walczy o dziecko to się musisz pilnować w życiu codziennym - alkohole itd, ogólne zachowanie a i całą sprawę powinien prawnik nadzorować. Jeśli chodzi o dzieci sprawy sądowe są bardzo skomplikowane poprzez ciosy poniżej pasa zadawane przez stronę przeciwną
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości