Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dziedziczenie kredytu we frankach

#1

Może ktoś się orientuje jak "zmusić" Bank Millenium do udostępnienia informacji o odziedziczonych kredytach tj. odsetkach, okresie trwania itp. na piśmie?

Otóż z siostrą odziedziczyłyśmy po śmierci taty (świadomie) kilka kredytów (m.in. też we frankach, który chwała bogu spłacił ubezpieczyciel) ale w oddziale potrafia mi tylko podac rate i stan zadłużenia na dany dzień. Gdy pytam o odsetki itp slysze ze to bylo ustalane w umowach z ojcem i że nie mogą mi powiedziec, wydrukowac bo on gdzies mial te papiery. Oddzial (Rzeszów) i tak z każdą duperelą kontaktuje się z Warszawą w naszej sprawie i trzeba czekać na każde pismo..Z racji że kredytow jest kilka myslalysmy nad połączeniem ich w jeden, albo różnymi innymi opcjami, ale za każdym razem Bank coś kręci.. Przypadkowo dowiedziałyśmy się ściągając hipotekę że jest druga o której też nikt nie wspomniał. 
Nie mam siły z nimi dyskutować, często odwrocą kota ogonem. Najlepiej chciałabym wszystko pozamykać i tyle mieć do czynienia no ale póki co się nie da [Obrazek: 1f615.png]:/
Odpowiedz
#2

Uważam że jako spadkobiercy macie prawo o takie informacje. Wchodzicie w sytuację prawną spadkodawcy ktory był klientem Millennium. Myślę że trzeba napisać konkretne pismo. Ale dlaczego podział rzeszowski nie podaje tych informacji nie wiem, może wynika to z ich systemu??? Ale żeby spłacać długi musicie wiedzieć co i jak czyli kwota główna o odsetki i lub inne koszty.
Odpowiedz
#3

pilnuj banku Milenium nie wierz bankowi za grosz nie podpisuj żadnych dokumentów bez konsultacji  napisz pismo w którym zawrzesz wszystkie swoje pytania mam nadzieję że masz dowody na to że ubezpieczyciel spłacił kredyt i że nie będzie ten sam ubezpieczyciel prosi do ciebie żadnych praw Jeszcze raz powtórzę Nie ufaj w niczym temu bankowi
Odpowiedz
#4

Ale co to znaczy podstępnie wyłudzone? Udostepnilas te dane, czy zlodziej po prostu to obszedl?
Odpowiedz
#5

Złóż zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości