Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Egzekucja komornicza - co zrobić

#11

Dług kupiła firma windykacyjna z Wrocławia. Zazwyczaj te firmy to oszuści Smile nic nie spłacać, trzeba brać adwokata i iść z tym do sądu. Sprawa jest do wygrania
Odpowiedz
#12

kupiła ale wniosła w terminie nakaz sądowy i dług się nie przedawnił. Komornik czekał aż odsetki narosną . Nakaz zapłaty został wydany w 2010 roku
Odpowiedz
#13

Moja żona miała ten sam problem. Też dług za czynsz mieszkaniowy z kolei i byliśmy u prawnika i niestety trzeba placic
Odpowiedz
#14

Wybrać dobrego adwokata który zajmuje się antywindykacją. Złożyć sprzeciw. Wykazać brak zamieszkiwania pod adresem i przekazania przez rodziców korespondencji. Wykazać na procesie faktyczny czas zamieszkiwania w lokalu. W sprzeciwie zgłosić wniosek o zaświadczenie że korespondencja szła pod nieprawidłowy adres z tym do komornika z wnioskiem o umorzenie postępowania.
Odpowiedz
#15

(06-13-2018, )Weekendtune napisał(a):  Wybrać dobrego adwokata który zajmuje się antywindykacją. Złożyć sprzeciw. 

Tak można ale wcześniej iść do adwokata i przeanalizować czy cesja wierzytelności została dobrze dokonana czy można ją podważyć. Tak jak np jak bank sprzedaje wierzytelność często udaje się podważyć cesję.
Odpowiedz
#16

(06-13-2018, )Aldeha napisał(a):  Moja żona miała ten sam problem. Też dług za czynsz mieszkaniowy z kolei i byliśmy u prawnika i niestety trzeba placic

Niestety coś o tym wiem, bo sama miałam podobną sprawę z długami. Współczuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości