Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eksmisja i kredyt we frankach

#1

mam pytanie a mianowicie w 2005 bralam kredyt na spółkę z moim ex bylismy stanu wolnego później wzięliśmy ślub mąż się rozpił więc 2009rozwod z orzeczeniem o winie męża cale mieszkanie zostawiłam mężowi łącznie z wyposażeniem nie szanował przepił wszystko wiec mieszkanie poszło pod młotek przejął je bank i obecnie bank jest właścicielem zostaly sie odsetki karne plus kapitał do splaty prosze o napisanie pisma do banku o umorzenie odsetek i kapitału i ile to bedzie kosztowało druga sprawa ex tak pił ze jest w ośrodku sponsorowanym przez opieke społeczną i raczej do zdrowia nie powróci klucze od mieszkania ma mops lub jego siostra bank i komornik mówią ze jak ja załatwię klucze i zdam mieszkanie nie obciaza mnie kosztami exmisji ja nie jestem tam zameldowana i nie mieszkam tam od 2009 nie stwarzam problemow ze zajmuje lokal prosze także pismo o nie obarczanie mnie kosztami exmisji kredyt byl brany we frankach nie mam juz siły z tym walczyc tym bardziej ze place inne kredyty po bylym mężu a teraz doszlo i to z góry dziekuje za odpowiedz ile to bedzie kosztowalo i kto moze mi to napisać
Odpowiedz
#2

Powolutku, na jaką spółkę był ten kredyt? Ile obecnie wynosi zadłużenie? Jaka jest wartość mieszkania? Na jakim etapie jest egzekucja z nieruchomości?
Odpowiedz
#3

Kredyt był brany we frankach solidarnie mieszkanie przejął bank i teraz bank jest właścicielem mieszkania w banku pan powiedzial ze mimo iz kilka lat regularnie placilam i bank przejął mieszkanie za sumę wieksza niz kupilam muszę spłacić swoja część kapitalu tj. 20tys i 14700 odsetek karnych
Odpowiedz
#4

To nie jest temat na poradę na forum. Prawnik musi przejrzeć wszystkie dokumenty od umowy kredytu zaczynając i wtedy dopiero można coś powiedzieć
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości