Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fritz Exchange - zawiadomienie do prokuratury i pozew

#11

Myślałem że we wrześniu zeszłego roku wszystko było jeszcze ok z FE. Dlaczego nie chcieli Panu wypłacić pieniedzy? Czym to argumentowali?
Odpowiedz
#12

Argumentowali to tym że bank pośredniczący zablokował wypłatę dolarów na ich rachunek.
Odpowiedz
#13

No dobrze ale rozumiem że komunikował się Pan z nimi i przedstawiał argumenty (dokumentację) że problem jest po ich stronie. I co nie reagowali na to?
Odpowiedz
#14

zlozylismy reklamacje. Później pozew sądowy i wpis do KRD. W inny sposób nie dało się od nich pieniędzy odzyskac. Nie do końca rozumiem pytanie.
Jeśli chodzi o to jak się zachowywali to cały czas fałszywe obietnice że czekają na zwolnienie środków z banku pośredniczącego. Później listowna decyzja zarządu o wypłacie w ratach z której się w ogóle nie wywiązali. Zaczęli spłacać większość dopiero pod groźbą KRD i po wpisie do KRD w międzyczasie wykonując do nas błagalne telefony żebyśmy ten wpis zdjeli z KRD.
Resztę zajął komornik.

Dzięki Bogu szybko złożyliśmy pozew i nie zdjęliśmy ich z KRD. Inaczej pewnie do tej pory byśmy nie odzyskali pieniędzy
Odpowiedz
#15

Jak konsultowałem to z firmą windykacyjną i dostałem informację że jest to najlepsze rozwiązanie choć może troche potrwać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości