Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GETBACK OBLIGACJE POZEW

#21

(08-24-2018, )xxdhs12 napisał(a):  Ja umoczyłem w akcje, więc nawet się nie łudzę na jakikolwiek zwrot.


No jak masz takie nastawienie to zapewne nic nie odzyskasz ale jeśli zaczniesz coś robić to masz szanse. W tych sprawach potrzebny jest dobry prawnik który dostrzeże nieprawnidłowości. To musi być bardzo dobry prawnik bo tak naprawdę kompletnie nie wiadomo gdzie ich szukać w przypadku posiadaczy akcji Getback to bym pomyślał np o odpowiedzialności regulatorów. była gdzieś o tym mowa cytuję taki post był na bankier.pl:

"Rozpoznając wniosek o dopuszczenie papierów wartościowych do obrotu giełdowego, Zarząd GPW bierze pod uwagę:

  • sytuację finansową emitenta i jej prognozę NIE SPRAWDZILI!!!, a zwłaszcza rentowność NIE SPRAWDZILI!!!, płynność i zdolność do obsługi zadłużenia NIE SPRAWDZILI!!!, jak również inne czynniki mające wpływ na wyniki finansowe emitenta NIE SPRAWDZILI!!!

  • perspektywy rozwoju emitenta NIE SPRAWDZILI!!!, a zwłaszcza ocenę możliwości realizacji zamierzeń inwestycyjnych z uwzględnieniem źródeł ich finansowania NIE SPRAWDZILI!!! itd
Tak więc jak widzisz zawsze jest jakiś punkt zaczepienia do pozwu, zawiadomienia do prokuratury itd ale jak nie będziesz działać to się nie dowiesz czy można było coś zrobić
Odpowiedz
#22

witam wszystkich,

Czyli ci co kupili od pośredników mają szanse odzyskać odszkodowanie od pośredników jak rozumiem. a co z tymi co kupili bezpośrednio w siedzibie? Mają jakieś szanse?
Odpowiedz
#23

(08-24-2018, )Monymon napisał(a):  Pewnie będą twierdzić, że byliśmy w placówce i udzieliśmy pełnomocnictwa do wykonania tych czynności

Tak więc po pierwsze pełnomocnictwo może być tylko ustne. Te emisje nie dopuszczały zapisu przez pełnomocnika. A nawet jak by było pełnomocnictwto to pełnomocnik powinien się podpisywać swoimi danymi a nie danymi osoby która pełnomocnictwo udzieliła
Odpowiedz
#24

(08-24-2018, )Omooo76 napisał(a):  witam wszystkich,

Czyli ci co kupili od pośredników mają szanse odzyskać odszkodowanie od pośredników jak rozumiem. a co z tymi co kupili bezpośrednio w siedzibie? Mają jakieś szanse?

Trudno powiedzieć, raczej niewielkie  Sad w każdym razie tak się pisze w internecie. Ale Getback to kwestia nie lekka więc warto to skonsultować z jakimś naprawdę bardzo dobrze zorientowanym prawnikiem
Odpowiedz
#25

Mam zamiar wytoczyć im sprawę o udostępnienie danych osobowych, tylko się nie wyrabiam, a poza tym czekałam na odpowiedz ,jakie papiery podpisałam w związku z zakupem obligacji.Na razie przysłali mi polecenie przelewu, więc poprosiłam jeszcze raz o przeczytanie mojego pisma ze zrozumieniem, odczekam jeszcze trochę.
Odpowiedz
#26

(08-25-2018, )JemJoanna napisał(a):  Mam zamiar wytoczyć im sprawę o udostępnienie danych osobowych, 

Przecież to kompletnie bez sensu. Można takie coś zrobić przy okazji ale w pozwie trzeba udowodnić misseling przy wykorzystaniu właśnie takich różnych kwestii
Odpowiedz
#27

No takich kwestii to było sporo idealnych właśnie do pozwu. Zakupu i przekazania moich danych do PDM - oczywiście bez upoważnienia dokonał za mnie bankier- -dostałem adres IP z PDM z którego wypełniono Formularz Zakupu- to IP bankiera z LIONS Bank
Odpowiedz
#28

W moim przypadku też dokładnie tak było- dodatkowo bankier zerwał lokatę która założyłam 2 dni wcześniej i przelał środki na obligacje, przekazał bez mojej zgody moje dane do PDM oraz wypełnił formularz zapisu o niczym nie informując mnie...minęło już ponad 90 dni od złożenia przeze mnie reklamacji do Idea banku - odpowiedzi brak....
Odpowiedz
#29

To idz do adwokata. Ja jestem po wstępnych rozmowach i koncepcji jest wiele jak się dobrać im do tylka. Miselling to raz ale koncepcji jest więcej. Wstępnie nawet jest plan aby pozwać Deloitte pozwem zbiorowym
Odpowiedz
#30

Pozew zbiorowy przeciwko Deloitte to chyba tylko po to aby prawnicy zarobili
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości