Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GLIWICE ADWOKAT OPINIE

#21

W sadach prawdy nie chca sluchac, wola dowody. Jesli takich nie posiadasz masz dwa wyjscia. Ale zdobyc w postaci prowokacji, albo stworzyc z wyciunkow tego co posiadasz. Obie opcje sa na pograniczu prawa.
Odpowiedz
#22

Wszystko zależy od sędziego. ja usłyszałam że moje zeznania są wiarygodne bo są spójne. Dobry adwokat bardzo pomaga na sprawie i pomaga to sobie wszystko poukładać w głowie. Polecam z prawnikiem na rozprawę i ogólnie
Odpowiedz
#23

A moze wiecie ile czasu od zlozenia zawiadomienia moze trwac taka sprawa o znecanie?
Odpowiedz
#24

Zgłosiłam we wrzesniu pierwsza sprawa w kwietniu
Odpowiedz
#25

Pytam dlatego ze ja zglaszalam w pazdzierniku i nadal jest w toku,ciagle czekam na zakonczenie.
Odpowiedz
#26

Co do nagrań - wiele osób je robi z zamiarem wykorzystania, ale po odsłuchaniu wychodzi na to, że rozmowa była nakierowana na prowokację, aby tylko nagrać jak tej drugiej osobie puszczają nerwy.
Odpowiedz
#27

ja przenioslem z zielonej gory do gliwic za pomoca swego adwokata na 3 tygodnie przed pierwsza rozprawa
Odpowiedz
#28

Sad bierze ppd uwagę ostatnie miejsce zamieszkania. Wspólne. A czy nagranie zostanie uzyte czy nie- o tym nie decyduje mąż ani adwokat tylko i wyłącznie sędzia.
Odpowiedz
#29

No a jak niby inaczej udowodnić zdradę w sądzie?
Filmik to też przeciez nagranie. Nikt przeciez dwójki kopulujących kochanków nie przyciągnie do sądu na rozprawę
Odpowiedz
#30

Wynajmij detektywa licencjonowanego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości