Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa do pozwu Nordea (PKO BP) - aby było taniej!

#1

Cześć! Mam kredyt we franku szwajcarskim wzięty w 2008 roku w banku Nordea (teraz PKO BP). Jakiś czas temu pisałem, że zbieram grupę do pozwu. Pozew w warszawskiej kancelarii - jednej z najlepszych na rynku ścisły top 3. Każdy pozew będzie realizowany jako pozew indywidualny, nie hybryda czy pozew zbiorowy! Dzięki większej ilości osób, otrzymamy lepsze warunki.Kancelaria, którą wstępnie wybrałem to kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni - jestem otwarty na zmiany po przedstawieniu sensownej argumentacji. Wybieram się do nich na spotkanie w listopadzie, żeby ustalić wszystkie warunki. Wcześniej kto inny kompletował taką grupę która ma już złożone pozwy, są zadowoleni z jakości obsługi a cena podobno przy grupie ok 25 osób była niższa o 20-30% tak więc bardzo znacznie. Kto jest zainteresowany? Pozew chcę złożyć jeszcze w tym roku. W razie czego proszę pisać tu lub na prv
Odpowiedz
#2

Też prowadzą moją sprawę. Jesteśmy po korzystnym wyroku w 1 instancji, czekamy teraz. Z ciekawości jakie ceny proponują przy większej liczbie osób?
Odpowiedz
#3

Sporo osób idzie do tej kancelarii bo jest polecana, nie sądzę aby tak mocno schodzili z cen
Odpowiedz
#4

Najpierw do rzecznika- to przerywa bieg przedawnienia. Poczekać na opinie od rzecznika i dopiero iść z twardym argumentem do prawnika. Szkoda kasy na takie niewiadome sprawy.
Odpowiedz
#5

Z reguły wszystkie sprawy są wiadome, bo i umowy tożsame i to samo złodziejstwo w wykonaniu banków.
Odpowiedz
#6

O jakim twardym argumencie mówisz. U RF sprawa utyka na miesiące. Taki sam argument dostaniesz jak złożysz zawezwanie do próby ugodowej, bank tez ci tam powie byś spadał na drzewo. Bank takie same argumenty da ci przy każdej napisanej reklamacji i te argumenty powieli w odpowiedzi na pozew.
Odpowiedz
#7

Tanio to niestety dobrze nie będzie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości