Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hussar gruppa - obligacje , wierzytelności, upadłość

#1

Pytanie do właścicieli obligacji czy jest już czas aby działać, panikować, pozywać? Codziennie pojawiają się coraz bardziej niepokojące informacje. Jak działacie w tej sprawie? Jakieś pomysły jak odzyskać pieniądze a może ktoś już szykuje pozew?
Odpowiedz
#2

Przecież wiadomo, że tam będzie padaka jak w getbacku. Nie płacą podwykonawcą itd. Wygląda na kolejny przekręt
Odpowiedz
#3

To szybko się zorientowaliście. Ludzie od 2 miesięcy wyciągają kasę którą zainwestowali przez co sami rozkładają biznes w który wkładali kasę. Nie dziwię się jak właściciel idzie siedzieć czy winny czy nie to ludziom nerwy puszczają
Odpowiedz
#4

O czym mówicie przecież tam jest już pozamiatane. Ludzie szykują pozwy a podwykonawcy już pozywają
Odpowiedz
#5

Ale przecież oni już nie spłacają obligacji od 07.2018 więc na co czekać trzeba brać prawników i działać
Odpowiedz
#6

Wszystko grubymi nićmi szyte, nie oszukujmy się. Normalna firma gdy ma problemy pisze do obligatariuszy i wierzycieli. Tutaj do samego końca nie wiadomo co się dzieje
Odpowiedz
#7

Ale dokładnie kogo i za co chcecie pozywać w przypadku obligacji? To ryzykowne instrumenty finansowe i przed kupnem należy przeanalizować sytuację fimy, kto jest w zarządzie itd. To nie są lokaty z gwarancją kapitału. W zeszłym roku pompowali obligacji w rynek ile się dało to chyba o czymś świadczyło nie.
Odpowiedz
#8

Nie chcę was martwić ale mi to wygląda na Getback tylko na mniejszą skalę. Wszystko wygląda identycznie poza tym za sprawą stoi ta sama osoba.
Odpowiedz
#9

Sytuacja wygląda tak, że wszyscy myślą że Hussar jest tu gdzie jest to obligatariusze spanikowali i skorzystali z opcji put. Moim zdaniem jednak Hussar robił ten sam albo podobny wałek co Getback, dodatkowo jeszcze przecież mówione było że zarząd Getback czyli wiadomo kto wykorzystywał Getback do wyprowadzania kasy do swoich spółek. Getback zaliczył padakę to spółki też muszą paść. Przykro mi wierzyciele ale tak to właśnie pewnie wygląda.
Odpowiedz
#10

Drugi Getback scenariusz działania bardzo podobny .

W dniu 30 lipca 2018 r. spółka HUSSAR GRUPPA S.A. złożyła do X Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy wniosek o otwarcie przyspieszonego postępowania układowego.
http://www.hussar-gruppa.com/docs/Inform...2adowe.pdf
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości