Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria Kredyt we Frankach Katowice - śląsk

#41

A co w przypadku jeśli przestajemy płacić raty kredytu, bank wypowie umowę kredytu we frankach, pozwie nas i przegramy? Jakie będą koszty i jak z umową?
Odpowiedz
#42

Wszystko zależy od koncepcji obranej przez adwokata i konkretnej umowy.Trzeba ze swoim adwokatem przy konkretnym pozwie liczyć koszty
Odpowiedz
#43

A jeśli mam już spłacony cały kredyt to nadal można pozwać bank?
Odpowiedz
#44

Bank po całkowitej spłacie kredytu  można pozywać. W przypadku jednak gdy kredyt spłacamy jednorazowo w całości to warto by było aby spłata została dokonana z wyraźnym zastrzeżeniem zwrotu świadczenia. Jeśli ktoś spełnia świadczenie, choć wie, że jest ono nienależne, to - zgodnie z prawem - spełniający świadczenie powinien wyraźnie zastrzec jego zwrot. Trzeba pamiętać, że jeśli spłacamy cały kredyt we frankach to wysokość kwoty jest wyliczone według klauzuli abuzywnej - czyli spełniamy tak naprawdę świadczenie nie należne.
Odpowiedz
#45

A jeżeli ktoś spłacił całość i dopiero wtedy dowiedział się, że został oszukany i należy mu się zwrot nadpłaty?
Odpowiedz
#46

Nie ma problemu wiele osób tak pozywa
Odpowiedz
#47

Ja mam pytanie która z tych dobrych i polecanych kancelarii w Polsce jest najtańsza???Niestety obecna sytuacja finansowa zmusza mnie z jednej strony do złożenia pozwu a z drugiej muszę mieć dość taniego prawnika
Odpowiedz
#48

Tanie i dobre to jest tanie wino bo jest tanie i dobre Big Grin
Odpowiedz
#49

(09-29-2018, )Mission2 napisał(a):  Ja mam pytanie która z tych dobrych i polecanych kancelarii w Polsce jest najtańsza???Niestety obecna sytuacja finansowa zmusza mnie z jednej strony do złożenia pozwu a z drugiej muszę mieć dość taniego prawnika

W sprawach frankowych tanio raczej się nie da. Na pewno nie tanio i dobrze. "Tania" ( w porównaniu do innych kancelarii specjalizujących się we frankach) i dobra kancelaria to np Kancelaria Borowski z Wrocławia. Oni czasami zbierają też ludzi do pozwów hybrydowych to wówczas masz bardzo korzystne ceny ale zwykle jak robią taki nabór to po kilku dniach już nie ma wolnych miesc. Nie jest to duża kancelaria ale sprawy robią i prowdzą dobrze
Odpowiedz
#50

Borowski jest ok jak najbardziej godny polecenia. Jak daje dobre ceny to wartko skorzystać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości