Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odszkodowanie za słup na działce

#11

Jestem pewien bo takiego argumentu użyłem w przypadku PSE i linii 110kV, biegnie poprzez moje dzialki budowlane od 45 lat. Ale PSE powstalo w doku 1998 zatem nie upłyneło jezcze 25 lat. PSE nie ma aktu przekazania majatku ato byloby podstawa do odrzucenia roszczen. Niech tauron wykaze sie tytułem prawnym , ktory ma powyzej 25 lat Smile Watpie by mieli, bo Tauron ma raptem 22, cy 23 lata
Odpowiedz
#12

To piszę kolejne pismo
Odpowiedz
#13

Właśnie nie o słup chodzi (chociaż one też szpecą), a o kabel w ziemi. wiem że jest to średnie napięcie, a problemem jest to, że biegnie dokładnie przez środek działki. Pisząc pismo prosiliśmy o przesunięcie bliżej granicy i właśnie się wykpili zasiedzeniem.
Odpowiedz
#14

Tauron powstał 6 12 2006, poproś ich o tytuł prawny do kabla- dokument mówiacy o tym,ze to ich wlasnosc od co najmniej 25 lat. NIE maja i NIE moga miec. Ja ak wyfralem z PSE i PGE PGE zakopuje mi srednie napiece po granicy, zdejmuje ze slupów, natomiast PSE placi mi dzierzawe gruntu Smile da sie zyc
Odpowiedz
#15

Mi Tauron usunął słup za darmo po jednym piśmie o odszkodowanie. Prędzej słyszałam w słuchawce albo 17 albo 24 tys w zależności na jakiego konsultanta trafiłam. Na szczęście pismo trafiło do jakiegoś mądrego człowieka, wysłał ludzi porobili zdjęcia i w ciągu tygodnia usunęli słup.
Odpowiedz
#16

Hmmm no w sumie ciężko w to uwierzyćSad mam 15kv przez środek działki i sypneli kwotą 50tys za usunięcie... Więc teraz kolejna batalia sądowa się szykuję :/
Odpowiedz
#17

Ja od roku mam sparwe w sądzie o zabranie linii niskiego napięcia. Linia budowana 26 lat temu, ale adwokat PGE nie chce nawet dyskutować, ma przykaz walczyć do końca, zero negocjacji. Zobaczymy jak się to skończy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości