Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria adwokat prawo budowlane Wrocław

#21

Nawet jeżeli będzie to trwało długo to odszkodowanie Pani bedzie sie należało. Proszę skontaktować sie z prawnikiem (specjalistą od budowy, prawa budowlanego) i teraz pracy nie ruszać do momentu aż powie co dalej. Będzie potrzebny rzeczoznawca a nawet 2 którzy wydadzą opinię o pracy wykonanej. Chciał Panią zastraszyć aby Pani zmiekła. Bez nerwów do prawnika i utrzeć noc oszustowi. Powinniscie też Państwo rozmawiać przez prawników aby nie zaczął czegos na Panią wymyslać.
Odpowiedz
#22

Ja mialam problem z ekipa, mieli byc na poczatku wrzesnia na zrobienie stropu , pietra I wiezby... w grudniu po telefonach I spotkaniach stwierdzil ze rezygnuje... sami zabezpieczylismy budowr w listopadzie, po konsultacji z prawnikiem I spotkabiu w styczniu. Przeprosil poniewaz musialby zapkacic kare umowna I odesetki karne a my dalismy mu szanse zarobic a nie stracic. Chcialam zmienic firme, ale wszystkiw dobre nie mialy terminow I mam za dobre serce, w maju wylal strop, w ramach przeprosin zaplacil za wynajety system
Odpowiedz
#23

Pierwszym problemem moze byc uiszczenie 5% wartosci sporu co przy budowie domu może byc sporą kwota.
Swiadkowie na wezwanie do sądu muszą sie stawic. Co do stron to nie wiem czy ich obecnosc jest obowiazkowa na rozprawach.
No i jeszcze jedno.
Troche ostroznie ferujcue wyroki bo jak na razie znamy wersje tylko jednej strony. Nie znamy nawet umowy jaka była podpisana. Nie wiemy jakie byly bledy przy budowie i jaki faktyczny byl powód rezygnacji ekipy.
Odpowiedz
#24

Proszę iść z tym do adwokata, żaby Pani powiedział co po kolei zrobić i przeanalizował umowy. Wszystko zależy od typu umowy, bo co innego trzeba robić przy budowlance, umowie o dzieło, zleceniu itd. Żeby Pani terminy nie minęły. Pozwu nie musi Pani od razu wnosić, ale niektóre wezwania trzeba zrobić od razu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości