Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria frankowicze Zielona Góra

#11

A nie jest tak, że pozew banku o zapłatę powinien być rozpatrywany w miejscu zamieszkania konsumenta?
Odpowiedz
#12

U mnie bank wskazał siedzibę (Warszawa) a ja przeniosłem sprawę do Katowic (miejsce podpisania umowy).
Odpowiedz
#13

Na Twoim miejscu złożyłabym zażalenie i wróciła do Wawy. W sądach rejonowych "zdarzają się" ciekawe cuda. Ja kilka lat temu przegrałam w SR absurdalny pozew pseudofirmy o zapłatę, a sędzia po rozpatrzeniu na sprawie klepnęła drugi raz ten nakaz. Pewnie się zastanawiasz, na jakiej podstawie. Uwaga uwaga -> tabelki z excela przedstawionej przez powoda ? Nakaz w pierwszym strzale został wydany zaocznie, a pocztą zawędrował na adres nieaktualny wtedy od 12 lat. Ba! Nawet umowa kupna wierzytelności była niekompletna, byłam w jakiejś ogólnej tabeli ujęta jako nr xxxx, który widniał przy moim nazwisku. Oczywiście SO mi ten nakaz uchylił, musieli mieć tam niezły ubaw.
Odpowiedz
#14

Ok dzięki, muszę to z prawnikiem skonsultować. Kogo polecacie do sprawy. Zakładając, ze sprawa zostanie w Zielonej?
Odpowiedz
#15

Listę polecanych kancelarii frankowych masz tutaj KANCELARIE FRANKOWE - LISTA KANCELARII

Najbliżej masz z dobrych prawników adw. Pawła Borowskiego we Wrocławiu, ale w sprawach o kredyty chf nie musisz wybierać prawnika blisko miejsca zamieszkania, bardziej liczy się to przy niższych kosztach za dojazd na rozprawy
Odpowiedz
#16

Dokładnie we Wrocławiu Borowski moim zdaniem kancelaria na 1 w okolicy
Odpowiedz
#17

Wiele pozwów prowadzi w Zielonej Górze Mecenas Karolina Srokowska. Jest z Warszawy, ale w ZG często bywa.
Dobre rozwiązanie to też doświadczony prawnik z Wroclawia.

W ZG nie ma wyspecjalizowanych kancelarii zajmujących się tematem dłużej niż rok.
Odpowiedz
#18

Patrz czy prawnik ma i pokazuje wygrane. W Zielonej pojawia się wiele kancelarii co mówią, że mają doświadczenie a wyroków nie mają lub mają bardzo mało. Patrz czy mają wyroki prawomocne to bardzo ważne i czy publikują te informacje oficjalnie na stronie a nie tylko przekazują w wiadomościach bo tak trudno zweryfikować czy to naprawde ich wyroki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości