Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria kredyt we frankach Bydgoszcz

#1

Czy ktoś kto wygrał z Getin Bankiem i dostał zwrot pieniędzy ? jakieś prawomocne wyroki ? dużo się pisze ale konkretów brak, kancelarie obiecują złote góry chciałbym wiedzieć jakie są szanse na wygraną i jakie koszty trzeba ponieść. Jakieś kancelaria polecana w Bydgoszczy do spraw frankowych?
Odpowiedz
#2

Co do kosztów to spraw indywidualna, różnie kancelarie liczą. Tu jednak nie ma co oszczędzać i brać tych najtańszych no i też nie ma co przepłacać i brać tych najdroższych
Odpowiedz
#3

chodzi mi o orientacyjne koszty, ile trzeba będzie stracić
Odpowiedz
#4

1000zł sąd , a co do reszty to trudno powiedzieć , musi pan podzwonić albo powysyłać maile do kancelarii .
Odpowiedz
#5

Tylko jak na razie wygląda na to że to wyrzucone pieniądze , dużo piszą ale konkretnych wyroków nie ma , kancelarie obiecują jaka to będzie szybka i prosta sprawa ale sukcesów żadnych mają , nikt nawet nie potrafi konkretnie odpowiedzieć co po wygranej ? Uniewaznienie umowy ? I co mam od razu oddać kwotę pożyczona ? Odfrankowienie ? Jeszcze się nikomu ostatecznie nie udało .
Nawet co do przerwania przedawnienia nie ma jednoznacznej wykładni , nie wiadomo czy jest potrzebne
Odpowiedz
#6

Najpierw proponuje sobie policzyć jakie będą straty jak nic nie zrobisz ze swoim kredytem przez następne 20 lat, to się będzie potem lepiej liczyć "straty" na prawnika
Odpowiedz
#7

No można i tak oczywiście przy założeniu, że cokolwiek wygram, ale żeby takie założenie zrobić to trzeba mieć jakieś na których się można oprzeć, mając do wyboru albo płakać i spłacać albo rzucać się na niepewne wody które mogę spowodować, że może nie będę miał ani pieniędzy ani domu a może nawet rodziny to jaki to jest wybór ? na razie nie potrafię znaleźć nikogo kto wygrał i to jest problem, nie będę ryzykował wszystkiego
Odpowiedz
#8

Jeżeli masz kredyt w Getinie to wyjątkowym szczęśliwcem jesteś, bo ilość nieprawidłowości w ich umowach jest olbrzymia, jest również podejrzenie, że ten Bank w ogóle nie miał prawa kredytów udzielać Sprawa jest bardzo rozwojowa. Posiedż - wymaga czasu taka decyzja.a niewielką liczbą prawomocnych wyroków się nie przejmuj, bo te sprawy trwają Pójdż do sądu popatrz na wokandy, to zobaczysz że jest zalew spraw frankowych, pójdż na rozprawę - zobacz jak to wygląda i potem podejmij decyzję
Odpowiedz
#9

Sprawy w polskich sądach trwają latami, więc ta fala pozwów, prawdziwe tsunami, które mamy przeciwko bankom (również z powództwa banków , bo i tak można) będzie miała swój finał w postaci prawomocnych wyroków za kilka lat.
Odpowiedz
#10

czyli wracamy do początku, prawomocnych wyroków na dzień dzisiejszy brak, są pozwy, są sprawy w toku, oki, kto nie ma innej możliwości ( bo np nie jest w stanie spłacać ) próbuje się sądzić, ja poczekam na efekty nie będę ryzykował, niestety propozycje typu "przestań spłacać, bank cie pozwie i wtedy im udowodnisz" i inne podobne nie dla mnie,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości