Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelaria kredyty frankowe Bydgoszcz lub Toruń

#1

Mam pytanie czy ktokolwiek orientuje się czy jest jakaś kancelaria w Bydgoszczy lub np w Toruniu ,która zajmuje się naszymi frankowymi sprawami?
Ponoć był ostatnio jakiś wyrok w Toruniu ,może wiecie jaka kancelaria i prawnicy się tym zajmowali?
Posiadam kredyt denominowany z Nordea obecnie już PKO BP. Z tego co wiem z denominowanymi jest trochę trudniej walczyć niż z indeksowanymi ale mimo wszystko chyba chciałabym. Interesuje mnie pozew indywidualny ,po wstępnym rozpoznaniu tematu i rozmowach ze znajomym prawnikiem zdecydowanie odradzał zbiorówkę. Czy ktoś coś na ten temat ? 
Odpowiedz
#2

Zapewne sprawa będzie w Warszawie więc możesz wybrać dobre i sprawdzone kancelarie z Warszawy tam jest ich więcej
Odpowiedz
#3

http://www.kancelariefrankowe-ranking.pl - poszukaj sobie w tym rankingu kancelarii zdecydowanie nie musi byc z Twojego miasta bo tam raczej nie ma żadnej znanej i dobrej kancelarii
Odpowiedz
#4

Z Pko BP zgłoś się do adwokata Pawła Borowskiego z Wrocławia. Tu masz trochę informacji jak to wygląda http://www.adwokat-wroclaw.info.pl/masz-...em-wygrac/ , prawnik nie musi być z miasta w którym mieszkasz
Odpowiedz
#5

Podobno u niego można wynegocjować prowadzenie sprawy bez success fee? Ktoś coś wie na ten temat?
Odpowiedz
#6

Można więcej informacji na ten temat?
Odpowiedz
#7

(03-19-2021, )Irda12 napisał(a):  Można więcej informacji na ten temat?

Co potrzebujesz wiedzieć?
Odpowiedz
#8

Jako osoba doświadczona zakładająca ten wątek powiem wam, ze 3 lata temu prawnicy którzy teraz mówią, ze sa ekpertami w Toruniu czy Bydgoszczy to nawet nie mieli pojecia, ze jest coś takiego jak sprawy frankowe Smile wówczas tylko kilka kancelarii w Warszawie, Wroclawiu czy Poznaniu widziało o co chodzi. Teraz ci nowi eksperci raczej tez asami nie sa i glownie powtarzają to co mówią ci pierwsi specjalisci. Wiec lokalnie raczej nie szukajcie. Taka sprawe wygrac mozna ale prawnik musi byc naprawde dobry. Nie taki z przypadku ladnie opowiadający tylko ma miec konkretne wyroki, publikowac je. Ostatnio taki wpis sie pojawił https://sprawdzony-adwokat.pl/kancelarie...znaczenie/

Wszystko dosc sensownie opisany. W 2020 r. Pojawily sie w Bydgoszczy i Toruniu kancelarie ale to nie sa takie kancelarie z ktorymi spokojnie przejdziecie przez sprawe w sadzie
Odpowiedz
#9

Jak tam idą wasze sprawy? Ma ktoś proces w Bydgoszczy? i czy może ktoś korzystał z kancelarii

Pledziewicz Kancelaria
Prosta 19/8, 87-100 Toruń

lub

Kancelaria Prawna Brodniccy Radcy Prawni
Arpol Office, II piętro, Szosa Bydgoska 52, 87-100 Toruń

w zakresie spraw frankowych oczywiście i może podzielić się wrażeniami ?
Odpowiedz
#10

Teraz się porobiło dużo tych nowych kancelarii i nieraz trudno się połapać, którzy prowadzą sprawy dobrze a którzy mają jedynie dobrą reklamę. Ja tam bym się zawsze trzymał tych pierwszych kancelarii co zaczynały sprawy frankowe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości