Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelarie frankowe Wrocław

#11

Nie wydaje mi się z tego co się orientuje jest to mail od radcy prawnego, wskazuje on że ma sporo wygranych i że obsługuje klientów we Wrocławiu i w całej Polsce. Nie wklejam bo nie chcę robić reklamy. Mogę wysłać ewentualnie zainteresowanym na prv
Odpowiedz
#12

Żaden szanujący się prawnik od spraw frankowych nie wysyła spamu na maila, więc zobacz dokładnie czy nie jest to jakaś spółka. Dobre kancelarie frankowe nie muszą rozsyłać maili bo mają pełne ręce roboty. To, że ktoś ma dużo spraw nie znaczy, że jest dobry tylko że udało mu się pozyskać wielu klientów. Wygrane w tych sprawach trafiają się nawet amatorom, ale chyba nie chcesz iść do prawnika który na 10 spraw 2 wygrywa a przegrywa 8?
Odpowiedz
#13

Tak jak piszę kolega. Pewnie dostałeś maila od pośrednika. Niektóre kancelarie współpracują z pośrednikami szukającymi im klientów tak jak niegdyś pośrednicy szukali klientów na kredyty frankowe dla banków. Nie sądzę jednak aby ktoś znany w środowisku i dobry ekspert od spraw frankowych tak działał.
Odpowiedz
#14

Najlepiej napiszcie na co zwrócić konkretnie uwagę i co charakteryzuje dobrego prawnika od spraw frankowych. To będą przydatne informacje nie tylko dla kolegi. Jedno wiemy spam z maili z ofertami rozyłanymi losowo zdecydowanie nie.
Odpowiedz
#15

Która dobra kancelaria frankowa we Wrocławiu zrobi dobrą analizę umowy i powie czy jest sens pozwać bank? Za darmo?
Odpowiedz
#16

Za darmo każda kancelaria robi analize, ponieważ taka analiza to już żadna analiza. Wiadomo, że umowy są wadliwe praktycznie wszystkie. Mogą być drobne problemy z niektórymi umowami i wówczas masz mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Analiza taka właśnie polega na tym aby prawnik przejrzał wszystkie dokumenty i zobaczył czy nie masz czegoś nadprogramowego tam co spowoduje problemy.
Odpowiedz
#17

Fajne podsumowanie skutecznych kancelarii frankowych https://chf24.pl/ranking-kancelarii-frankowych-2022/ jest też kancelaria z Wrocławia. Może komuś się przyda
Odpowiedz
#18

A jak tam wyroki we Wrocławiu, zwłaszcza w apelacji? Poprawiło się?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości