Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelarie frankowe Wrocław

#1

Witam, czy ktos z Panstwa moze polecic Kancelaria Prawna z Wroclawia lub okolicy, ktorej nie obcy jest temat kredytow walutowych , moze ktos korzystal z usug takiej kancelarii, dziekuje pozdrawiam. i
Odpowiedz
#2

we wrocławiu nie ma zbyt wielu ekspertów frankowych
Odpowiedz
#3

Analizuję już ofertę kancelarii od 2 miesięcy jeśli chodzi o Wrocław. Oczywiście są zalety jeśli masz prawnika pod nosem ale nie musisz koniecznie mieć do sprawy frankowej prawnika ze swojego miasta
Odpowiedz
#4

Ostatnio podobno daje umowy bez succes fee więc można powiedzieć, że okazja
Odpowiedz
#5

(11-01-2018, )Dominik1 napisał(a):  Witam, czy ktos z Panstwa moze polecic Kancelaria Prawna z Wroclawia lub okolicy, ktorej nie obcy jest temat kredytow walutowych , moze ktos korzystal z usug takiej kancelarii, dziekuje pozdrawiam. i

Trochę minęło od pytania. Udało się coś zdziałać w temacie?
Odpowiedz
#6

Wrocław to jest masakra jeśli chodzi o kancelarie frankowe. Sprawdzone są 2 tylko. Tak to do kogo się nie napisze to okazuje się, że społka z o.o. a nie żaden prawdziwy prawnik który nie boi się brać ewentualnej odpowiedzialności na własne barki. Nawet jak w pierwszym kontakcie rozmawisz z radcą prawnym to za chwile słyszysz " wie pan ale umowę podpisze pan z moją sp z o.o. albo spółką z którą współpracuję" - oczywiście dla pana bezpieczeństwa. MAsakra
Odpowiedz
#7

Nie tylko Wrocław spółek wszędzie jest pełno, dodatkowo powstało bardzo wiele nowych kancelarii po wyroku TSUE dla frankowiczów których poziom jest wręcz żenujący
Odpowiedz
#8

A jakaś sprawdzona kancelaria do ING BANK we Wrocławiu? Ktoś może przy okazji sądził się z tym bankiem? Ile to trwało?
Odpowiedz
#9

Kiedyś dostałem na maila reklamy kilku kancelarii frankowych z Wrocławia. Pisali, że wygrywają sprawy. Jak napiszesz na prv mogę poszukać i podesłać
Odpowiedz
#10

(11-16-2020, )Parthner napisał(a):  Kiedyś dostałem na maila reklamy kilku kancelarii frankowych z Wrocławia. Pisali, że wygrywają sprawy. Jak napiszesz na prv mogę poszukać i podesłać

Jeśli dostałeś taką reklamę to z pewnością nie od adwokata ani od radcy prawnego tylko od spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czyli sp. z o.o. po nazwie. Jest sporo ostrzeżeń dla frankowiczów aby nie współpracować z takimi spółami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości