Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kancelarie kredyt we frankach - które polecacie

#21

Odpisałem Panu na maila prawie od razu proszę sprawdzić gdyby nie dotarł to z nami nie ma problemu im większa grupa tym lepiej aby negocjować warunki, natomiast z tego co wiem i c jest napisane na stronie mecenasa nie przyjmuje on spraw jeśli wcześniej prowadziła je inna kancelaria
Odpowiedz
#22

Załóżcie sobie osobny wątek na takie dyskusje i ogłoszenia
Odpowiedz
#23

Ja wam powiem tak, że warto brać kancelarię co się tematem zajmują już parę lat. To nic odkrywczego bo wiadomo mają doświadczenie, pracują nad argumentacją długi i ją tworzą a nie zgapiają czyli mają wszystko dobrze opracowane. Jest jeszcze kwestia ważna bo tak naprawdę te sprawy robią ci sami sędziowie a po drugiej stronie są ci sami prawnicy tak więc takie kancelarie doskonale wiedzą jak do spraw podchodzi sędzia i jakie trzeba podać argumenty aby go przekonać a co go irytuje i nie przekonuje. Wiedzą też jakich argumentów użyje przeciwnik i jak je obalić. Analizuje poważnie temat i to takie trochę luźne przemyślenia ale z punktu widzenia frankowicza bardzo ważne
Odpowiedz
#24

(10-31-2018, )Americajen napisał(a):  I tak sporo tych wyspecjalizowanych kancelarii. Jak ze znajomym badaliśmy rynek na przełonie 2013/2014 to na rynku działały w tych sprawach tylko Mazur i Wspólnicy, adw Jacek Sosnowski, Orski, Paweł Borowski to jest stara gwardia

no ale wychodzą też takie kwiatki http://styczynski.blogspot.com/2018/11/p...orski.html
Odpowiedz
#25

A tanio i dobrze sprawę mi zrobi kto? Albo może inaczej która z tych dobrych kancelarii jest najtańsza?
Odpowiedz
#26

(11-28-2018, )MajkSoon napisał(a):  A tanio i dobrze sprawę mi zrobi kto? Albo może inaczej która z tych dobrych kancelarii jest najtańsza?

Napisz do adwokata Borowskiego http://kancelariakredytywefrankach.pl - od razu dostaniesz darmową analizę umowy  Smile bo teraz już robią za darmo a jeszcze pamiętam jak w 2014 za takie analizy sobie życzyli po 500zł netto  Sad Od razu z analizą dostaniesz wycenę, ostatnio znajomemu robili w 4 dni więc jak na obecne warunki ultra szybko
Odpowiedz
#27

Ok dzięki a możesz mi napisać jakie warunki zapropoowali znajomemu?
Odpowiedz
#28

Dokładnie nie wiem ale chyba coś ok 5% mniej niż inna kancelaria od skucesu i jakoś 1 czy 2 tyś mniej na start. W przypadku spraw fankowych nie kieruj się raczej ceną tak ogólnie, w tym przypadku możesz bo kancelaria jest dobra więc jak dadzą dobrą cenę to warto skorzystać?
Odpowiedz
#29

Witajcie, Przepraszam być może za głupie pytanie ale jestem już kompletnie zagubiona w jaki sposób wybrać kancelarię. Czy patrząc na tą listę można wybrać dowolną kancelarię i wyznacznikiem jest cena? Czy wysyłacie zapytanie do każdego i patrzycie jak to wygląda. Czy obecnie każda kancelaria poradzi sobie z unieważnieniem kredytu we frankach. Jak to wyglądało w waszym przypadku?
Odpowiedz
#30

Mam kilka uwag które dla niektórych mogą być bezcenne.

Cały czas słyszy się, że ktoś wygrywa a kto inny przegrywa. W większości przypadków jest to zrzucane na sędziów ale jak dokładnie przeanalizujesz sytuacje to zobaczysz, że niektórzy po prostu powierzyli sprawy złym prawnikom. Niestety linia orzecznicza nie jest jeszcze do końca ukształtowana i prowadzenie spraw frankowych to jest nadal sztuka. Niestety jest to też duża liczba spraw na które czają się prawnicy dlatego coraz więcej kancelarii podaje się jako specjalistów od spraw frankowych. Aby załapać klientów konkurują niską ceną. Pytanie czy warto powierzać " operację na otwartym sercu" komuś kto ją zrobi najtaniej i najszybciej czy lepiej zlecić to specjaliście który przeprowadził takich operacji już setki. Decyzja podejmuje każdy z nas ale tak jak wspomniałem a początku później okazuje się, że pacjent umarł i niestety sytuacja jest już nie do odratowania - TO TYLE JEŚLI CHODZI O WYBÓR NAJTAŃSZEJ KANCELARII. Nie mówię jednak, że wybór najdroższej to najlepsza droga. Są 2 lub 3 kancelarie które mocno promują się w mediach a później liczą sobie wyjątkowo wysokie stawki - nie jest to koniecznie powiązane z wyższą jakością usług. Tak więc potrzeba tutaj przy wyborze kierować się rozsądkiem.


LISTA SPRAWDZONYCH KANCELARII - stworzona jakiś czas temu i tutaj ciekawostka, lista ta po prostu zawiera kancelarie które robiły sprawy frankowe w 2014 r. ktoś po prostu wpisał w internecie KANCELARIE FRANKOWE i wypisał kancelarie. Jedne z nich okazały się bardzo dobre, inne średnie jeszcze inne słabe a jeszcze inne na początku sprawy robiły dobrze a teraz lecą na opinii i robią sprawy nie poszerzając nawet swojej argumentacji w pozwach. Wysyłając zapytania do wszystkich kancelarii z listy i wybierając kancelarię która proponuje najniższą cenę z pewnością nie będzie to dobry wybór. 

Wybierając kancelarię do sprawy frankowej warto dokładnie przeanalizować temat, wiadomo często nie ma na to czasu bo przedawnienie itd ale warto też poczytać o przedawnieniu bo to nie jest wcale tak, że upłynie jakiś termin i nic nie będziemy mogli zrobić

Ja kancearię wybierałem 2 miesiące była mocna analiza. Chociaż na początku przyznam się szczerze, że też chciałem wybrać kancelarię na zasadzie która zrobi taniej. Trafiłem jednak na człowieka z mojej firmy który właśnie tak zlecił sprawę i po wszystkim bardzo tego żałował. Kancelaria której powierzył sprawę bardzo go zawiodła i w trakcie sprawy musiał zmienić prawnika co jest bardzo złym rozwiązaniem ale niektórzy nie mają wyjścia. 


Warto chwilę pomyśleć nad tą sprawą to zaprocentuje poczuciem spokoju po zleceniu sprawy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości