Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najlepszy adwokat od rozwodów Warszawa

#1

Proszę o informacje kto jest najlepszym adwokatem od rozwodów w Warszawie. Moja siostra ma problem z mężem, znęca się nad nią psychicznie oraz jak się dziś okazało fizycznie. Postanowiła dziś że chce rozwodu. Chcę jej zasponsorować najlepszego adwokata od takich spraw w Warszawie aby dać mu nauczke. Mają 2 letniego synka ona go wychowuje, on pracuje. Ma pieniądze więc też pewnie weźmie kogoś dobrego
Odpowiedz
#2

Niestety nie ma takiego rankingu mówiącego który adwokat jest najlepszy od tych spraw w Warszawie
Odpowiedz
#3

Ja wiem, że nie ma takich rankingów ale sprawa wygląda tak, że nie jestem z Warszawy, nie mam kogo podpytać o opinie. U siebie w mieście choć też nie miałe wiem do kogo iść z taką sprawą. Chodzi mi bardziej o informacje "co mówi się na mieście" jeśli adwokat jest dobry to wiadomo do kogo iść.
Odpowiedz
#4

To może poszukamy razem. Mam podobny problem i szukam właśnie dobrego specjalisty. Też nie chcę oszczędzać bo żona wytoczyła mocne działa i będzie walczyła do końca o majątek i dzieci. A właściwie o majątek będzie walczyła dziećmi. Potrzebuje solidnego wsparcia
Odpowiedz
#5

Powodzenia w walce bo mam nadzieję, że wiecie z czym się wiąże walka w sądzie jak 2 strony chcą sobie zrobić na złość.
Odpowiedz
#6

Dzięki za namiar na fajny wpis.

Co do pierwszej części twojej wypowiedzi to niestety nie zawsze da się dojść do ugodowego porozumienia. Zwłaszcza z tak ograniczonymi osobami co stosują przemoc psychiczną i fizyczną. Niestety życie nie jest czarno białe i są przypadki w których stoczenie bitwy w sądzie jest nie uniknione. Gość skrzywidził moją siostrę i tego mu nie odpuszcze
Odpowiedz
#7

No ale aby kogoś ukarać za przemoc psychiczną i fizyczną to jest sprawa karna. Rozwód z orzekaniem o winie to zawsze trauma przede wszystkim dla dziecka
Odpowiedz
#8

(04-17-2018, )sparki napisał(a):  No ale aby kogoś ukarać za przemoc psychiczną i fizyczną to jest sprawa karna. Rozwód z orzekaniem o winie to zawsze trauma przede wszystkim dla dziecka

Kiedy jak kiedy ale akurat w tym przypadku rozwód z orzekaniem o winie jest jak najbardziej na miejscu. 

1. Po pierwsze obdukcja, policja do domu, sąsiedzi na świadków i sprawa karna to tak na start
2. Rozwód jak najbardziej z orzekaniem o winie - on pracuje ona wychowuje dziecko czyli podział majątku korzystny dla niej
3. Jeśli facet dobrze zarabia i odejdą od niego to oczywiście alimenty na dziecko ale też na siebie 
4. Zastanowić się co z prawami rodzicielskimi - jeśli agresywny w stosunku do dziecka to chyba wiadomo

Tak to powinno wyglądać w skrócie  - dobry adwokat ogarnie dobrze i sprawę karną i rozwodową a także o podział majątku.
Odpowiedz
#9

Tutaj jest wręcz klasyczny przypadek kiedy akurat rozwód z orzekaniem o winie jest wskazany. I dobrze, że tak szybko dziecko jest małe to nie będzie tego wszystkiego pamiętało. Oczywiście później może być nastawianie dziecka przeciwko ex - klasycznie ale to już zależy od ludzi.
Odpowiedz
#10

No to u mnie chyba też jest klasycznie. Ja prowadzę firmę, żona miała wszystko co chciała. Siedziała z dzieckiem w domu. Samochód, wydatki na zakupu, opiekunka do dyspozycji jak chciała się spotkać z "koleżankami" . Ale okazało się, że te koleżanki to jednak nie koleżanki tylko koledzy.

Detektyw zgoromadził potrzebny materiał dowodowy no i rozwód.Myślę zrobimy bez orzekania o winie bo jest na spalonej pozycji. Ale nie ta poszła do prawnika coś się tam poradziła i teraz niespodzianka. To ona wniosła o rozwód z orzekaniem o mojej winie. Wymyśliła sobie że mam romans z moja asystentka co oczywiście nie jest prawdą i że ona odtrącona musiała szukać wsparcia u przyjaciela i kolegi. No i oczywiście chce na siebie kase aby dalej mogła szaleć za moje pieniądze.

Tak więc u mnie niestety ale też nie da się normalnie załatwić sprawy.

Fajne rady ale dajcie w końcu namiar na kogoś dobrego od rozwodów kto uratuje mnie w tej sytuacji?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości