Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najlepszy adwokat od rozwodów Warszawa

#11

Akurat u nas panuje powszechne przekonanie, że jak ktoś w małżeństwie zdradza to rozwód jest z jego winy i koniec. Prawda jest taka, że sprytny prawnik zrobi tak że winnym zostaje ten co pracował na dom i był w porządku. Moim zdaniem jest to chore
Odpowiedz
#12

O to ciekawe bo ja np też szykuje się do rozwodu bo mój małżonek kochany ma nie jedną ale 2 kochanki i do tego ta 2 jest z nim pradopodobnie w ciąży. Chcecie mi powiedzieć że pomimo tego sąd może orzec rozwód z mojej winy?
Odpowiedz
#13

Mamy teraz czasy, że potrzebną wiedzę masz za darmo w internecie należy tylko poszukać
Odpowiedz
#14

Niestety walka w sądzie kosztuje. Adwokaci którzy znają się na tych sprawach bardzo dobrze a nie jedynie przeciętnie są oblegani i za swoje usługi biorą też wysokie kwoty. Każda sprawa w sądzie jest też płatna. Jak świadków jest dużo to sprawa się ciągnie, jak jest duży majątek to walka jest ciężka. Mój kuzyn majętny człowiek rozwodził się i sprawy trwały prawie 3 lata a na wszystko poszło mu podobno ponad 30 tyś zł a może więcej. W każdym razie tak dużo, że się nawet nie przyznaje. Sprawy co prawda po jego myśli ale osiwiał przez ten rozwód i raczej to były 3 cieżkie lata w jego życiu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości