Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polisolokata AXA ŻYCIE jak się wycofać

#1

Podobnie jak wielu z was, także dość mam złodziejstwa banków działających w Polsce. Mam kredyt złotowy i złodziejską polisolokatę w AXA Życie, na której mnie okradli. Jak sobie z tym radzicie, jak ich pozwać aby odzyskać szybko pieniądze.
Odpowiedz
#2

Na poliso lokatę polecam założenie sprawy indywidualnie. To działa i chociaż pozostałe Ci środki uratujesz.
Odpowiedz
#3

Ja też mam polisę w AXA. Chciałam zlikwidować to nie mogłam dopiero po 10 latach mogę to zrobić. Jeżeli masz jakieś źle doświadczenie to proszę napisz mi.
Odpowiedz
#4

Trzymając pieniądze do końca na polisolokacie nie ma się żadnej pewności 100 % zwrotu wpłaconych pieniędzy .
Odpowiedz
#5

Zgłaszasz się do dobrej kancelarii  i szybciutko ci odzyskają wszystko co do grosza
Odpowiedz
#6

w raporcie rzecznika finansowego jest informacja, że statystycznie niewielki procent zarabia na tym produkcie, a z tej niewielkiej ilości prawie wszyscy nie są zadowoleni ze stopy zysków, bo jest mniejsza niż na lokacie
Odpowiedz
#7

W każdym momencie możesz zlikwidować, tylko pobiorą opłatę likwidacyjną. Zdaniem większości sądów i rzecznika finansowego opłata jest bezprawna i w 85-90% przypadków ludzie odzyskują pieniądze w sądzie. Niestety takie postępowanie trwa trochę czasu i kosztuje trochę nerwów ale warto, bo ten cały produkt jest nastawiony aby zmusić klienta do 10 letniego finansowania zakładu ubezpieczeń
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości