Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pozew KREDYT CHF PKO BP "własny kąt"

#21

u mnie denominowany jest
Odpowiedz
#22

(11-01-2018, )Miszak napisał(a):  Witajcie. Dostałam wczoraj analizę swojej umowy "Własny Kąt". Adwokat Sosnowski napisał mi, że mam mocne argumenty do żądania zwrotu pieniędzy (za ostatnie 10 lat).

Ile kosztuje taka analiza?
Odpowiedz
#23

Jest bezpłatna.
Odpowiedz
#24

Witam jestem na etapie szukania kancelarii przeciwko PKO BP czy orientuje się ktoś czy wynagrodzenie dla prawnika po wygranym procesie jest zwracane dla mnie czy to kancelaria zabiera oprócz prowizji, która pobiera? Najchętniej proszę o namiary na dobrą kancelarię dla frankowiczów z Wrocławia
Odpowiedz
#25

To zależy od kancelarii. Każda ma swoje zasady. Musisz zrobić rekonesans. We Wrocławiu musisz poszukać i uważaj na sp. z o.o. - idź z taką sprawą tylko do adwokata
Odpowiedz
#26

Przeciwnik który przegra zwraca koszty. I adwokaci powinni zwracać je klientowi.
Odpowiedz
#27

Nie zawsze bo nie ma na to przepisów, czasami kancelarie biorą sobie to jako ekstra premię. A czasami zwracają ale życzą sobie succes fee. A w niektórych przypadkach sa tacy co nie chcą succes fee i zwracają koszty klientowi.
Odpowiedz
#28

witajcie. Nazywam się Daniel Wierciński reprezentuję grupę 16 osób posiadających kredyt pseudofrankowy w PKO BP. Poszukujemy osób które także chciały by zlecić sprawę pozwania banku za kredyty pseudofrankowe. Będą to pozwy indywidualne jednak dzięki temu, że przyjdziemy większą grupą możemy liczyć na lepsze ceny.

Przeprowadziliśmy staranną analizę ( od ponad 2 miesięcy analizujemy ofertę kancelarii ) i chcemy zlecić sprawę w jednej z Warszawskich kancelarii - przeanalizowaliśmy dokładnie sytuację na rynku ceny, sukcesy, sposób prowadzenia spraw, kontakt z klientem, dostępność mecenasów. Obecnie brane są pod uwagę już tylko 2 kancelarie z 7 czołowych kancelarii które wybraliśmy na początku:

1. Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni http://www.sprawy-przeciwko-bankom.pl
2. Mazur i Wspólnicy https://mazuriwspolnicy.pl

Sprawę chcemy zlecić do końca tego miesiąca czyli do końca listopada, jesteśmy otwarci na rzeczowe argumenty. Osoby które chciały by dołączyć do naszej grupy prosimy o kontakt mailowy możliwie najszybciej najlepiej z podaniem w treści e-maila swojego nr kontaktowego na adres: pozewpkobp@wp.pl
Odpowiedz
#29

Pko jest do wygrania w sądzie jak najbardziej mają sporo porażek ostatnio
Odpowiedz
#30

Masz jakieś nowe konkretne wyroki. Potrzebuje z uzasadnieniem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości