Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pozwanie banku za kredyt we frankach - tania kancelaria

#11

Ja czekam już prawie rok na termin I ej rozprawy?szok
Odpowiedz
#12

Mówią już, że w Warszawie 3-5lat I instancja, 1.5-2l druga
Odpowiedz
#13

Teraz jeszcze nie jest źle. Jeszcze kilka prawomocnych i dopiero ruszy lawina - zasypie ich w tych sądach. Poczekajcie jeszcze z 6 miesięcy ze złożeniem pozwu to będziecie czekali po 3 lata na rozprawę
Odpowiedz
#14

Ja złożyłam w 10.2015, jestem po I instancji (wyrok z 08.2017), teraz czekam w apelacji na wyznaczenie terminu rozprawy...
Odpowiedz
#15

Ja zlozylam w list 2016. Byly 2 rozprawy i biegly, ja jaszcze nie zeznawalam wiec pewnie jeszcze z 1 rozprawa badzie kiedys tam. W-wa SO tak to sie wlecze
Odpowiedz
#16

ILE KOSZTUJE POZWANIE BANKU ZA KREDYT FRANKOWY?
Odpowiedz
#17

witajcie. Nazywam się Daniel Wierciński reprezentuję grupę 16 osób posiadających kredyt pseudofrankowy w PKO BP. Poszukujemy osób które także chciały by zlecić sprawę pozwania banku za kredyty pseudofrankowe. Będą to pozwy indywidualne jednak dzięki temu, że przyjdziemy większą grupą możemy liczyć na lepsze ceny.

Przeprowadziliśmy staranną analizę ( od ponad 2 miesięcy analizujemy ofertę kancelarii ) i chcemy zlecić sprawę w jednej z Warszawskich kancelarii - przeanalizowaliśmy dokładnie sytuację na rynku ceny, sukcesy, sposób prowadzenia spraw, kontakt z klientem, dostępność mecenasów. Obecnie brane są pod uwagę już tylko 2 kancelarie z 7 czołowych kancelarii które wybraliśmy na początku:

1. Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni http://www.sprawy-przeciwko-bankom.pl
2. Mazur i Wspólnicy https://mazuriwspolnicy.pl

Sprawę chcemy zlecić do końca tego miesiąca czyli do końca listopada, jesteśmy otwarci na rzeczowe argumenty. Osoby które chciały by dołączyć do naszej grupy prosimy o kontakt mailowy możliwie najszybciej najlepiej z podaniem w treści e-maila swojego nr kontaktowego na adres: pozewpkobp@wp.pl
Odpowiedz
#18

Bardzo bardzo chętnie gdyby się udało załatwić u adwokata Sosnowskiego. Napisałem maila. Jakub Wawrzynów z Warszawy. Czekam na odpowiedź
Odpowiedz
#19

Trudna decyzja. Wybór prawnika to raz, dwa że trzeba się dogadać co do ceny. Oni raczej mają odpowiendio wysokie stawki
Odpowiedz
#20

To ile te kancelarie teraz biorą?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości