Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prawnik Frankowicze Częstochowa, Sosnowiec

#1

W wiadomej sprawie poszukuję kancelarii do prowadzenia sprawy w Sosnowcu lub Częstochowie. Kredyt niewielki więc raczej sprawa na miejscu w sądzie, wiadomo że najlepiej brać kancelarie ze stolicy ale pozostaje kwestia kosztów. Kto na miejscu poradzi sobie z kredytem CHF?
Odpowiedz
#2

Zastanów się czy warto pozywać w tych miastach. Jeśli masz inną opcje...Patrz na orzecznictwo jakie zapada w tych sądach oraz jak długo tam trwają sprawy frankowe. to wiele wyjaśnia
Odpowiedz
#3

Dokładnie, moim zdaniem pozywanie w tych miastach wiąże się z większym ryzykiem. W tym regionie jedynie Gliwice mają całkiem niezłe orzecznictwo. Jeśli masz jednak wybór pozywaj w Warszawie lub we Wrocławiu
Odpowiedz
#4

Wszystkie kancelarie z Sosnowca poczynania w sprawach frankowych zaczęły po TSUE. Opowiadają teraz historie, że specjalizują się od lat ale tak nie jest. W Sosnowcu jeszcze rok temu nie było ani jednego prawnika, adwokata, radcy prawnego co by znał się dobrze na kredytach chf i tak pozostalo.
Odpowiedz
#5

Nie szukaj pomocy w tak skomplikowanych sprawach w Sosnowcu ani nawet w Częstochowie. W Sosnowcu nie ma żadnej poważnej kancelarii od tematów frankowych i w Częstochowie też nie. Wystarczy wspomnieć, że nie było ani jednej w 2017 r. a te co są teraz powstały na fali TSUE. Prawnika nie musisz mieć na miejscu. To nie jest istotne w takich sprawach.
Odpowiedz
#6

Też szukam powiedzmy, że w okolicy. Dobre wrażenie zrobiła na mnie kancelaria z Gliwic Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni, oferta też jest dobra jak na ten rodzaj spraw. Ktoś korzystał?
Odpowiedz
#7

A jak tam teraz z orzekaniem w sprawach frankowych w Sosnowcu i w Częstochowie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości