Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przekręty bankowe, wymuszenie, oszustwo.

#1

Witam serdecznie potrzebuje pomocy od prawnika chodzi o przekręty bankowe, wymuszenie, oszustwo. 

2 i pół roku temu mój znajomy pracował na budowie około 3msc jego szef poprosił go o wzięcie kredytu w wysokości 15 tysięcy i że będzie go sobie spłaca bo ma taką a nie inna sytuację (mój znajomy tłumaczył mu ze nie dostanie tyle kredytu tym bardziej że pracował na czarno) z czego on powtarzał że wszystko da się zrobić po kilku dniach namawia nią zagroził mu ze jak mu tego nie weźmie zwolni go z pracy a miał 6msc dziecko, że strachu przed utratą pracy, zgodził się. Jego szef kazał mu podpisać lewe papiery aby go nie wyrzucił z pracy podpisał je. Dostał kredyt w wysokości 15tysiecy, przez okres 6 Msc spłaca go lecz przestał. Kolega ma teraz komornika musi spłacić 18 i pół tysięcy a komornik z każdym dniem pobiera 5.50 zł odsetek. Jeździł do tego szefa lecz nie mógł go przez półtora roku złapać w domu, w środę pojechał poraz kolejny zastalismy jego żonę która dałamu jego numer. Co ma w tej sytuacji zrobić. Co grozi mu za podpisanie fałszywych dokumentów a co grozi temu szefowi. Bardzo mi zależy na tym aby ten jego szef spłacić mu to bo chłopak już wymięka psychicznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości