Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przesłuchanie niealimentacja

#1

W piątek mam przesłuchanie w związku z art 209. Co mówić? Do czego się odnosić? Do calego okresu niealimentacji czy do tylko do tego czasu po zmianie prawa? To już chyba z 5 próba. Ostatnio mi zasugerowano, że skoro tak dobrze zarabiam (3500) i tak świetnie sobie ze wszystkim radzę, to po co mi alimenty ?.... 
Poradzcie coś. 
O czym mówić, a co pominąć? 
Moje dziewczyny w tym roku kończą 14 lat- bliźnięta. 
Ojciec nie ma z nimi żadnego kontaktu. Zero zaangażowania z jego strony w kwestie wychowawcze od czasu rozwodu, czyli już prawie 11lat. Alimentów nie płaci w ogóle od lat 8. 
Wiadomo, że potrzeby rosną... ale mam wrażenie że na tej policji to traktują nas jako przestępców bo domagamy się sprawiedliwości....
Odpowiedz
#2

Spokojnie mozna mówić o tym że potrzeby rosną podwójnie skoro są bliźnięta, 14 lat to wiek kiedy dziecko ma indywidualne zainteresowania. 3500 zl to nie dużo na opłaty, szkolne wydatki, ubrania itp. Wiadomo ze ceny poszły w górę. Przede wszystkim mówić o tym że pieniążki wydaje Pani podwójnie na wszystko, wymienić co wchodzi w skład wydatków (najlepiej zrobic sobie listę). Będą pytać od kiedy nie są placone alimenty, gdzie pracuje ojciec dzieci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości