Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Raiffeisen Polbank Windykacja za brak spłaty kredytu CHF

#11

dziekuje wam - ja mam juz wyliczenia nadpłat, wyslalam im pismo z propozycja ugody w lipcu, odpisali standardowo ze sie nie zgadzaja. mam Pania Mecenas, ktora zamilkła ostatnio... a bank intensyfikuje dzialania telefonami i mailami. Ale rozumiem ze moge zadzwonic na INFOLINIE i zlikwidowac kontakt telefoniczny. czekam wtedy na pisma i kontaktuje sie pismami przez pelnomocnika/mecenas (ja mieszkam za granica)
Odpowiedz
#12

Komornik może wejść na hipotekę nawet bez prawomocnego zakończenia postępowania. Wystarczy, że w powództwo w trybie nakazowym zostanie uwzględnione przez sąd.
Odpowiedz
#13

Masz nie tylko możliwość odwlekania sprawy, ale przede wszystkim mozliwośc wygrania. Dopóki proces się nie zakończy prawomocnie w I i II instancji, komornika nie będziesz interesować bo nie będzie tytułu wykonawczego. Bankowy Tytuł Wykonawczy, dla którego masz w umowie oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji, został uznany w 2015 za niekonstytucyjny, banki nie mają już tej procedury. Co nie znaczy, że sprawa nie może odbyć się bez twojej wiedzy - teraz ćwiczą pozwy nakazowe. Załóż konto na portalu sądowym i w e-sądzie żeby wiedzieć o takim pozwie gdy wpłynie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości