Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ranking adwokatów od SPRAW KARNYCH z WARSZAWY

#1

witam, poszukuje informacji gdzie mogę się dowiedzieć który adwokat jest dobry w sprawach karnych, czy gdzieś jest jakaś baza opinii klientów lub też może statystyka spraw wgranych. Słyszałem, że w radzie adwokackiej mają spis adwokatów i tam jest wyszczególnione który specjalizuje się właśnie w sprawach karnych. Czy takim rankingom można zaufać?
Odpowiedz
#2

Nie ma czegoś takiego jak ranking adwokatów z Warszawy i jeszcze od prawa karnego. W radzie też informacje które uzyskasz nie są precyzyjne. Każdy adwokat może podać sobie tam dowolną specjalizację nawet jak nie prowadzi żadnej sprawy karnej to może spobie wpisać specjalizacja karnista.

Rankingi w internecie to też pic na wodę moim zdaniem. Nie wiadomo kto to tworzy, kto dodaje te rankingi więc może być różnie.
Odpowiedz
#3

Świetnie, to w takim razie w jaki sposób mam wybrać dobrego adwokata do sprawy karnej? Pilnie! nie mam czasu na tygodniowe poszukiwania i rozmowy
Odpowiedz
#4

Kancelarii adwokackich w tej chwili masz setki w Warszawie i jeszcze trochę zaraz obok. Znajdziesz kogoś od spraw karnych z pewnością Big Grin
Odpowiedz
#5

Tak ja wiem, że każda kancelaria czy tam adwokat do którego dzwonie i mówię jaką mam sprawę z otwartymi rękoma mnie przyjmie i chętnie weźmie moją kasę ale mi chodzi aby adwokat był dobry, najlepiej najlepszy w Warszawie od spraw karnych i staram się ustalić który to jest
Odpowiedz
#6

Trudno ci będzie ustalić na forum który adwokat jest najlepszy w Warszawie o spraw karnych. Najlepiej popytać znajomych albo znajomych znajomych. Jest duża szansa, że ktoś korzystał z adwokata godnego polecenia. Jak szukasz adwokata to popatrz na jego stronę - zobacz czy pisze artykuły z prawa karnego czy opisuje, że ma dokładnie taką specjalizację. Wtedy będzie ci łatwiej wybrać kogoś sprawdzonego i dobrego
Odpowiedz
#7

Niewiele mi to pomaga. Moi znajomi nie znają dobrych adwokatów, jeden się rozwodził to zna dobrego od rozwodu ale ja poszukuje od spraw karnych
Odpowiedz
#8

Napisz dokładnie czego dotyczy sprawa - jazda po pijanemu, rozbój, pobicie, oszustwo czy dokładnie jaki typ sprawy?
Odpowiedz
#9

Sprawa jest poważna i raczej dużego kalibru dlatego adwokat musi być bardzo dobry. Dotyczy mojego narzeczonego.

2 tygodnie temu został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Okregowej gdzie przedstawiono mu zarzuty między innymi udział w grupie przestępczej art 258 p 1 k.k.

Narzeczony oczywiście nie ma z tym nic wspólnego i do tego się nie przyznaje.
Został zatrzymany na 48h - do niczego się nie przyznał
Odpowiedz
#10

Zorganizowana grupa przestępcza i szukasz pomocy na forum Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości