Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ranking adwokatów od SPRAW KARNYCH z WARSZAWY

#11

A gdzie mam iść. Do pierwszego lepszego zapłacić 10 tyś za postępowanie przygotowawcze i zastanawiać się czy on wie co robi. Jak mam płacić to chcę wiedzieć, że przynajmniej sprawą zajmie się najlepszy adwokat
Odpowiedz
#12

haha, najlepszy adwokat to za taka sprawę weźmie 20 tyś na start i to tylko rozgrzewka za zapoznanie się z aktami. Za 10 to może znajdzie się jakiś średni mniej więcej zorientowany w temacie
Odpowiedz
#13

widzę, że dobrze zorientowana/ny w temacie jesteś więc może dasz jakąś konkretną radę i przestaniesz szydzić
Odpowiedz
#14

Gnaj do adwokata jak najszybciej z takimi zarzutami nie ma przelewek. Postępowanie przygotowawcze to jest najważniejsza część postępowania, dowody zgromadzone w przygotowawczym bardzo ciężko jest podważać w sądzie np. zeznania świadków, a obrońca będzie miał prawo brać udział w przesłuchaniach, i powinien brać udział.
Odpowiedz
#15

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego pilnie poszukuje.
Odpowiedz
#16

W postępowaniach w których zarzutem jest udział w zorganizowanej grupie przestępczej prokurator zazwyczaj skutecznie blokuje dostęp do akt.
Jasne, że najlepszym wyjściem byłoby zatrudnienie adwokata, jeśli kogoś na to stać. Jednak sugerowałabym brak paniki - przecież gdyby zarzut wobec męża autorki wątku był w pełni uzasadniony - siedziałby również.

Oczywiście, weź adwokata, ale on i tak akt nie zobaczy - dlatego doradzam wybór na spokojnie, przemyślany bez zbędnego pośpiechu
Odpowiedz
#17

Standardowe zgłoszenie obrońcy do sprawy zawiera wniosek o zawiadamianiu i umożliwieniu wzięcia udziały w czynnościach przesłuchania świadków, podejrzanych itp. (art. 317 par . 1 kpk) - prokurator tylko w szczególnie uzasadnionym przypadku może odmówić dopuszczenia do udziału obrońcę. Dopuszczają adwokatów nawet w grubych sprawach, funkcjonariusze nawet wolą jak jest obrońca bo później świadek nie ma tłumaczenia, że mnie zbili więc powiedziałem.
Odpowiedz
#18

Na prv wysłałem ci także kilka nazwisk adwokatów z Warszawy do których warto udać się z taką sprawą
Odpowiedz
#19

Zrobiłem mały rekonesans i jeśli chodzi o adwokatów od prawa karnego z Warszawy to najczęściej występują poniższe nazwiska. Może ktoś miał do czynienia i powie z której kancelarii najlepiej skorzystać. Proszę o opinie i wszelkie porady. Pytanie ile może kosztować sprawa karna dotycząca spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu i jeszcze kilka pobocznych tematów?

ŻAKIEWICZ ADWOKACI | Kancelaria Prawa Karnego i Gospodarczego Sp. k.
Adres: Filtrowa 30 lok.24, 02-032 Warszawa


Kancelaria Adwokacka - Adwokat Rafał Biernacki
Adres: 131,, Świętokrzyska 32, 00-116 Warszawa

Karniści.pl - adwokat Krysztofowicz, Hilarowicz
Franciszkańska 8, 00-001 Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adam Zaborski
Adres: Kłobucka 8B/4, 02-699 Warszawa
Odpowiedz
#20

(04-01-2018, )Jaskinia napisał(a):  Gnaj do adwokata jak najszybciej z takimi zarzutami nie ma przelewek. Postępowanie przygotowawcze to jest najważniejsza część postępowania, dowody zgromadzone w przygotowawczym bardzo ciężko jest podważać w sądzie np. zeznania świadków, a obrońca będzie miał prawo brać udział w przesłuchaniach, i powinien brać udział.

Pełna zgoda co do tego, żeby jak najszybciej się udać do adwokata.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości