Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Umowa z architektem, umowa o roboty budowlane

#11

Szukam Architekta od paru miesięcy i nie spotkałem się jeszcze aby którykolwiek nie chciał przed zrobieniem czegokolwiek podpisać umowy o wykonanie projektu? Także ciekawe stwierdzenie
Odpowiedz
#12

Potrzebujesz dobrych prawników od prawa budowlanego
Odpowiedz
#13

Jeżeli można wiedzieć, na jaka kwotę opiewała praca Architekta, na ile transz podzielona była kwota?, I jaki czas realny był na dane etapy?.
Odpowiedz
#14

36.000 netto- transze 9000 zaliczka, 9000 po akceptacji koncepcji (wew i zew), 14.400 po przygotowaniu projektu budowlanego i 3.600 po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Ciężko mówić o czasie - sama praca architekta bardzo sprawna i bezproblemowa, moja decyzyjność też ale gorzej z formalnościami załatwionymi przeze mnie np. odrolnieniem działki - na decyzje czekam już piąty miesiąc...przez urzędników
Odpowiedz
#15

Czy to był projekt domu? Czy czegoś większego? I widzę podobna kwote do mojej czyli chyba nie przeplacam Smile, bo jak słyszę że za projekty po 5-6 tys się płaci to daje mi dużo do myślenia...
Odpowiedz
#16

Projekt domu ?. Wiem, że to dużo w porównaniu do cen o których czytam ale nie wyobrazam sobie projektu domu na indywidualne zamówienie za 3000 tys. Projekt logo dla firmy kosztuje więcej... projekt spełnił moje oczekiwania w 100% tak samo jak podejście i zaangażowanie architekta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości