Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wniosek o wyłączenie sędziego w sprawach CHF

#1

W piątek miała być pierwsza rozprawa na poważnie. Prawnik banku złożył wniosek o wyłączenie sędziego, pomimo iż sąd wniosek odrzucił i ładnie to uargumentował.

Sprawa utknęła...teraz pójdzie do sądu apelacyjnego z którego nie wiadomo kiedy wróci, nie mówiąc o wyznaczeniu jakiego kolwiek terminu rozprawy. O ile takie coś może przesunać sprawę?
Odpowiedz
#2

oni już wiedzą że są na przegranej pozycji dlatego teraz odwlekają to jak mogą
Odpowiedz
#3

Chcesz miec szybciej - Wyliczenia nadplate i przestan splacac raty.
Odpowiedz
#4

Mam nieszczęsne weksle in blanco. Nie chcę mieć dwóch równoległych spraw sądowych a to prawie pewne że bankster pozwał by mnie przy opcji nie płacenia. Więcej nerwów ...wystarczy mi tyle ile mam
Odpowiedz
#5

Nawet w sadzie nie ma pewnosci kiedy i czy bedzie wygrana. Szkoda czasu. Moja sprawa trwa prawie 5 lat w pozwie zbiorowym. Zanim cos sie bedzie dzialo to kredyt juz bedzie splacony.
Odpowiedz
#6

trzeba było nie oszczedzac i zrobic indywidualny
Odpowiedz
#7

Jeśli wystąpiłeś w pozwie o zapłatę to czas gra na Twoją korzyść, odsetki Ci lecą takie, że na żadnej lokacie ich nie będziesz miał, więc nie ma tego złego
Odpowiedz
#8

Można zrobić też taki trik, że składasz pozew bez opłaty patrzysz który sędzia go dostał. Jak "zły" to nie opłacasz i składasz jeszcze raz
Odpowiedz
#9

(02-23-2019, )Piotr_tr napisał(a):  Można zrobić też taki trik, że składasz pozew bez opłaty patrzysz który sędzia go dostał. Jak "zły" to nie opłacasz i składasz jeszcze raz

To faktycznie działa?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości