Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kredyt we frankach pozew - pozwać czy zostać pozwanym

#1

Słuchajcie, przyszedł wreszcie ten czas dla mnie. Teraz ważna decyzja pozwać czy dać się pozwać. Serdecznie dziękuję za każdą odpowiedź. Może ktoś podpowie także którą kancelarię wybrać ( Wrocław ) do takiej zabawy?
Odpowiedz
#2

Wybierz dobrego prawnika i z nim pogadaj jak wygląda sytuacja. To prawnik powien podjąć taką decyzję
Odpowiedz
#3

Żaden dobry adwokat od tych spraw nie powie ci czy masz pozywać czy masz być pozwany. Powiedzą ci jak sprawy się mają jakie są zagrożenia szansy itd ale nikt za ciebie takiej decyzji nie podejmie. Nie mniej jednak orzecznictwo jest dość korzystne dla osób ktore się bronią przez pozwem banku
Odpowiedz
#4

Oczywiście, że ostateczna decyzja należy do klienta. Są kancelarie, które wolą bronić klienta (poniekąd jest to łatwiejsze ze względu na przerzucenie dowodu na stronę bankową w kwestii wysokości zadłużenia), możliwe, że wynika to z ubogiej linii argumentacyjnej bądź innego powodu w przypadku pozywania banku
Odpowiedz
#5

Wybierz dobrego prawnika i przestań płacić. Banki mają tak nieuczciwe umowy, że w życiu nie udowodni tak wielkiego długu. Ja ich pozwałem, ale zamierzam przestać płacić i niech oni udowodnią swoje racje przed sądem. Widzimy co się dzieje na sprawach bph. Świadkowie nie przyjeżdżają, pełnomocnik banku celowo przedłuża postępowania. To będzie trwało latami. Jak już wygramy te procesy, czego jestem pewien może nie być już trupa bph. Spłacam jeszcze kilka rat do kwoty, którą rzeczywiście otrzymałem i nie dostaną hieny ani grosza więcej. Przestańmy karmić bankstera i ich kancelarię.

Jeśli jeszcze ich nie pozwałeś wybierz prawnika, przygotuj się dobrze, kontroluj sytuację i przestań płacić. Niech Cię pozwą złodzieje.
Odpowiedz
#6

(07-31-2018, )Miro-slaw napisał(a):  Ja ich pozwałem, ale zamierzam przestać płacić i niech oni udowodnią swoje racje przed sądem. Widzimy co się dzieje na sprawach bph. Świadkowie nie przyjeżdżają, pełnomocnik banku celowo przedłuża postępowania. To będzie trwało latami. 

ok ale napisz mi proszę może być na prv którego prawnika wybrałeś do sprawy
Odpowiedz
#7

wybieraj tylko z listy sprawdzonych kancelarii SBB, podzwoń popytaj - teraz nie każdy ma czas. Są różne ceny musisz się dogadać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości