Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zgłoszenie uporczywej niealimentacji

#1

Pytanie do dziewczyn które składały wniosek do prokuratury z art 209 o uporczywą niealimentacje.Ile trwa takie postępowanie i jak się odbywa?Wniosek do prokuratury złożyłam 3 tyg temu i od tej pory cisza.Podałam tam wszystkie niezbęde dane/dowody/miejsce zamieszkania i zameldownia ojca dziecka.Ile trwa takie dochodzenie?
Odpowiedz
#2

Długo, najczęściej kończy się pracami społecznymi. Przykład mojej znajomej. Dziecko 13 lat, nic nie zapłacone nigdy. Zarobki za wysokie na fundusz. A tatuś dostał 30 godzin prac społecznych.
Odpowiedz
#3

Ja składałam w lipcu 25. A sprawa odbyła się 13 listopada. Wyrok skazujacy. Dowody były mocne i eks poszedł na ugodę. Byłam oskarżycielem posiłkowym i moje zdanie ci do jego wyroku się liczyło gdybym się nie zgodziła na ugodę na posiedzeniemu sędzia by normalnym trybem wzięła. Skutek w grudniu zakładane całość plus to co komornik ściągnie w lutym tak samo. Marzec się nie skończył. Teraz mam 10 kwietnia sprawę z art 128 i 129 krio. I będę pozbywać poszczególnych członków jego rodziny. Placi w kratkę.. ale zawsze coś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości